Cem Yılmaz'ın, Levent Kırca'ya tepkisi sürüyor

Cem Yılmaz'ın, Levent Kırca'ya tepkisi sürüyor
Cem Yılmaz'ın, Levent Kırca'ya tepkisi sürüyor
Cem Yılmaz'ın Gezi olayları sırasında attığı tweet'leri silmesini eleştiren Levent Kırca'ya tepkisi devam ediyor.

Radikal.com.tr - Levent Kırca’nın, Gezi Parkı protestoları sırasında attığı tweet'leri silen ünlü komedyen Cem Yılmaz'a tepki göstermesinin ardından ikili arasında başlayan polemik devam ediyor.

Son dönemdeki çıkışlarıyla büyük tepki toplayan Levent Kırca, bu kez Gezi Parkı olayları sırasında attığı 'tweet'leri sildiği gerekçesiyle ünlü kmedyen Cem Yılmaz'ı hedef aldı. Cem Yılmaz'dan ise Kırca'ya yanıt geldi...

Kırca’nın "Lütfedip 2 tweet atan Cem Yılmaz, endişesinden, korkusundan öteki gün tweetleri sildi. Duydum ki 'Bizim artık çocuğumuz var' diyormuş. Ulan bizim yok mu? Burada ölenler çocuk değil mi? Biz çocuklarımızın çağdaş şekilde yaşaması için cumhuriyete sahip çıkıyoruz. Ne yapacaksak demokratik yollardan yapacağız." Sözlerine Cem Yılmaz twitter'dan “İhtiyar seni ciddiyete davet ediyorum. Senin dengin değilim. Ben komedyenim... Ne olduğumu biliyor olman mümkün değil! Ben bu mecrayı sizler gibi kullanmadığımı defalarca söyledim ! Ay sildi ay yazdı ay korktu ay pıstı. Bunu artık bırakın kardeşler. Rica ederim.” yanıtı vermişti.

Yılmaz bu sabah da yeni tweet’leriyle Kırca’yı eleştirmeye devam etti. “Bulaşık teliyle kese yapılmaz” diyen Cem Yılmaz şunları söyledi:

Cem Yılmaz'dan Levent Kırca'ya: 'Ben senin dengin değilim ihtiyar'