Ceyda Düvenci'den: 'Herkes haddini bilsin' çıkışı

Ceyda Düvenci'den: 'Herkes haddini bilsin' çıkışı
Ceyda Düvenci'den: 'Herkes haddini bilsin' çıkışı
Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa ile gittiği İsrail'in Jaffa kentinden fotoğraf paylaştı. Kızıyla ilgili yorumlar usta oyuncuyu deyim yerindeyse çileden çıkardı.

Oyuncu Ceyda Düvenci , kızı Melisa ile gittiği İsrail 'in Jaffa kentinden fotoğraf paylaştı. Kızıyla ilgili yorumlar usta oyuncuyu deyim yerindeyse çileden çıkardı.

"O yaştaki çocuk bebek arabasıyla gezdirilir mi" diye yorumlar yapılınca sinirlenen Düvenci, "Çocuğumu istediğim gibi gezdiririm. Kendini bilmez insanların yorumlarına artık cevapsız kalamıyorum. Hele ki konu kızım ve anneliğim olunca. Herkes haddini bilsin" dedi.
  http://www.radikal.com.tr/128192012819202

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  eksik - user397820

  yahu kadinin cocugu serebral palsi tanili, onu niye yazmiyorsunuz? sanki kadin her seyi cocugunun simarikligindan yapiyor gibi yansitmayin.

  Ağız Torba Değil. - Clear

  Milletin ağzı torba değil ki alakalı alakasız herkes konuşuyor.Hele ortam sosyal medya gibi koftiden bir yer olunca...Beyni boş,fikri fos,kafası tın tın insan lar güruhunun cirit atığı ortam...Bir de adına "SOSYAL" demezler mi? Teknoloji geriyken mevcut olan kahvehane müdavimlerini al,şimdiki sosyal medya denen ne idiğü belirsiz yere koy,baktığında hiçbir fark göremezsin.İlber Ortaylı'nın kulakları çınlasın.