Cheryl çıkarcı mı?

Cheryl çıkarcı mı?
Cheryl çıkarcı mı?

İngiliz şarkıcı Cheryl Cole, dağılan Girls Aloud müzik grubundan arkadaşı Nadine Coyle un kendisiyle ilgili sert iddiaları yüzünden zor günler geçiriyor.

Dağılan Girls Aloud grubunun üyelerinden Nadine Coyle, yayınlayacağı kitabında İngiliz şarkıcı Cheryl Cole’u çıkarcılıkla suçladı. Anılarını yazan Coyle, İngiltere ’nin en ünlü futbolcularından Ashley Cole’dan bu yıl boşanan arkadaşının başını ağrıtacak gibi.
Öyle ki 2012’de piyasaya sürülecek kitabında “Cheryl, eski eşi Ashley’le tüm bağlarını kopardığını söylese de boşanma sürecinde ondan çok faydalandı. Birlikte oturdukları malikaneyi Ashley’ye bıraktığını, onu sömürmediğini her yerde ilan etti. Ama evlenmeden önce Londra’da birlikte kaldıkları dairelerine yerleşti. Amerika’ya taşınacağı bahanesiyle kendisine ev tutmak yerine, Ashley’nin imkanlarından yararlandı” diye yazdı. ‘Messy Little Raindrops’ adlı albümünün tanıtımıyla meşgul olan 27 yaşındaki Cole, henüz grup arkadaşının ithamları hakkında yorum yapmadı. Ancak şarkıcıya yakın çevreler, Cole’un Nadine Coyle’un kitabının yayınlanmaması için yasal girişimde bulunacağını söylüyor. (The Daily Mail)


    ETİKETLER:

    İngiltere

    ,

    yorum