'Cinayet' başlıyor!

'Cinayet' başlıyor!
'Cinayet' başlıyor!
Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı yeni dizi 'Cinayet' yakında Kanal D'de ekrana gelecek.

Yapımcılığını Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk'ün oturduğu dizinin genel yönetmenliğini Serdar Akar yapıyor, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol kaleme alıyor.

Gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların, değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesinin anlatıldığı dizinin konusu şöyle:
"Bir gün uyanırsınız ve hayatınız birdenbire tersine döner... Mutlu bir aileniz vardır, biricik çocuğunuzun sırlarla dolu ölüm haberi gelir, dünya başınıza yıkılır... Başarılı bir politikacısınız, belediye başkanlığına doğru koşarken isminiz bir cinayete karışır... Hayatınızı değiştirme arifesinde bir komisersiniz, her şeyi ardınızda bırakıp daha güzel bir hayata adımlayacağınız gün, çözmeniz gereken bir cinayetle karşı karşıya kalırsınız, suçluyu bulmadan gidemeyeceğinizi bilirsiniz... Gencecik ve hayat dolu bir genç kızsınız, yarınlara umutla bakarken birdenbire gözleriniz sonsuza dek karanlığa gömülür, öldürülürsünüz. Kader ağlarını öyle bir örer ki hayatınız hiç ummadığınız bir şekilde değişiverir... Peki, kötü kimdir? Kader mi?"


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Tarkan

  ,

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  dolu

  ,

  genç

  ,

  Karşı