Çinli 'kazanova' trafik kazası geçirince yakalandı

Çinli 'kazanova' trafik kazası geçirince yakalandı
Çinli 'kazanova' trafik kazası geçirince yakalandı
Yuan soyadlı Çinli'nin geçirdiği trafik kazası, adamın aynı anda birçok kadınla ilişki yaşadığını da ortaya çıkardı

Sevgililerini aylardır aynı anda 'idare eden' Yuan, doktorların bilgi vermek üzere adamın telefonunda kayıtlı numaraları aramasıyla yakalandı. Yuan'ın durumun hakkında bilgi almak isteyen 17 sevgilisi hastaneye gitti. South China Morning Post'un haberine göre, Hunan eyaletinde yaşayan Yuan'ın sevgililerinden birinin, kendisinden çocuğu var.
Yuan'la bir buçuk yıldır birlikte olduğunu söyleyen Xiao Li adlı bir kadın ise, hastaneden haberi aldığında çok korktuğunu belirtti ancak "Art arda onu görmeye birçok güzle kadın gelmeye başladı. Gözyaşlarım da o zaman kesildi" dedi. Xiao Li, diğer sevgililerinin Yuan'a maddi destek verdiğini, biriyle yaklaşık dokuz yıldır ilişkisinin olduğunu bildiğini söyledi. Kadınlardan biri ise Yuan'la yakın zamanda evlenmeyi planlamış olduklarını belirtti.

'MAĞDURLAR' FACEBOOK GRUBU AÇTI
'Yuan mağduru' kadınlar, adamın kendilerinden neler saklamış olduğunu ortaya çıkarmak için açtıkları Facebook grubunda, birbirileriyle paylaşımlarda bulunuyor. Olay Çin'de sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Yapılan binlerce yorum arasında Yuan'ı eleştirenler olduğu gibi, "aynı anda birçok kadını idare edebildiği" için Yuan'a hayranlık duyanlar da vardı. Bazıları ise, durumu farkedememiş oldukları için kadınları suçladı. Polis de 24 Mart'tan bu yana hastanede bulunan Yuan hakkında yolsuzluk şüphesiyle soruşturma başlattı. (BBC Türkçe)