Cinsiyet değiştiren çocukluk arkadaşı ile evleniyor

Cinsiyet değiştiren çocukluk arkadaşı ile evleniyor
Cinsiyet değiştiren çocukluk arkadaşı ile evleniyor
Birlikte futbol ve play station oynayan iki erkek çocuktular... Yıllar sonra bir partide karşılaştıklarında biri genç bir adam, diğeri çok güzel bir kadın olmuştu. Şimdi evlenme planları yapıyorlar...

İngiltere ’de Christopher Dodd isimli 27 yaşındaki bir adam cinsiyet değiştirerek Fay adını alan çocukluk arkadaşı Kevin ile evlenme kararı aldığını açıkladı. Çocukluk yıllarını en iyi arkadaşı Kevin ile futbol ve Playstation gibi 'erkeksi' oyunlar oynayarak geçirdiğini söyleyen Dodd, zamanla birbirlerinden koptuklarını ve onu 15 yaşından 21 yaşına dek hiç görmediğini söyledi.

Sun gazetesine konuşan Dodd, çocukluk arkadaşı Kevin’ı yıllar sonra ilk kez bir doğumgünü partisine Fay Purdham isimli bir kadın olarak geldiğinde gördüğünü söyledi. Dodd ilk başta karşısındaki kadının çocukluk arkadaşı Kevin olduğunu kabullenmekte zorlandığını kabul etti ancak “Onun artık çok güzel bir kadın olduğunu ve önemli olan tek şeyin de bu olduğunu” söyledi. Evlenmeyi planladığı eski arkadaşına "İlk görüşte âşık olduğunu" söyleyen Dodd, “O tepeden tırnağa büyüleyici bir kadın ve ben gerçekten çok şanslı bir adamım” dedi. (DHA - Birce Bora) 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  İngiltere

  ,

  Playstation

  ,

  Kadın