Çıplak Berlusconi'ler çok konuşulur!

Çıplak Berlusconi'ler çok konuşulur!
Çıplak Berlusconi'ler çok konuşulur!

Çıplak melekler: Başbakan Berlusconi, kanatlarını Carfagna?ya açmış. Berlusconi?nin eşi Lario çıplak, koca memeli bir melek.

MİLANO - İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, eşi Veronica Lario ve ülkenin eski televizyon yıldızı olan Eşit Fırsatlar Bakanı Mara Carfagna’nın ‘nü’ tabloları ülkede sansasyon yarattı. Kuzeybatı İtalya’da bulunan Liguria Bölgesi’ndeki Savona kentinde yapılan sanat sergisine, Palermolu mimar ve ressam Filippo Panseca’nın eserleri damgasını vurdu. İtalya Sosyalist Partisi’nin logosunu da tasarlayarak ülke genelinde hatırı sayılır üne sahip olan Panseca’nın sergideki iki tablosu da Berlusconi çiftini yakından ilgilendiriyor. 

‘Hediye olarak yaptım’
Tablolardan birinde çıplak melek görünümündeki Başbakan Silvio Berlusconi, kanatlarını yine çıplak halde oturan Bakan Mara Carfagna’ya açmış görünüyor. Sanatçı ikinci tablosunda Berlusconi’nin eşi Veronica Lario’yu yine çıplak ve çok iri memeli bir melek olarak resmetmiş. Tablolardaki vücutları, internetten gördüğü çeşitli resimlerden esinlenerek yaptığını belirten Panseca, resimlerin ‘skandal’ olarak değerlendirilmesine anlam veremediğini belirterek, “Berlusconi’ye hediye olarak yaptım” diyor. Berlusconi’nin Mara Carfagna’yla birlikte olduğu dedikoduları, Başbakan’ın son kabinesinde Carfagna’ya bakanlık vermesiyle tırmanmıştı. Sergiyle söylentiler yeniden alevlendi. (dha)