Çocuk yıldız intihar etti

Çocuk yıldız intihar etti
Çocuk yıldız intihar etti

Sawyer (solda) ablası ve ikiziyle görülüyor.

1990'lı yıllarda rol aldığı 'Everybody Loves Raymond' (Herkes Raymond'ı Sever) adlı diziyle tanınan Sawyer Sweeten kendini vurarak hayatına son verdi.

19 yaşındaki Sawyer Sweeten'in ailesini ziyaret etmek için gittiği Teksas'taki baba evinin verandasında dün sabah kendini vurduğu belirtildi. Sweeten, 1996'dan 2005 yılına kadar ikiz kardeşi Sullivan ile birlikte 'Everbody Loves Raymond' adlı dizide rol almıştı.

Aynı dizide ikizlerin ablası Madylin Sweeten da kamera karşısına geçiyordu. İnternetteki radar online sitesine konuşan bir tanık Sawyer Sweeten'ın ailesinin bu olay karşısında kelimenin tam anlamıyla yıkıldığını söyledi. Genç oyuncunun canına kıyma nedeninin henüz kesin olarak bilinmediğini belirten polis yetkilileri ise intiharı şüpheli bulduklarını ve olayın araştırılacağını açıkladı.
Sweeten dizinin 2005'te sona ermesinden sonra setlerden uzaklakmıştı. Sweeten'in ablası Madyln yaptığı açıklamada "Bu sabah korkunç bir trajedi medana geldi. Kardeşimiz, oğlumuz ve arkadaşımız Sawyer Sweeten, kendi canına kıydı. 20 yaşına girmesine sadece birkaç hafta vardı" dedi. (Hürriyet) 


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Sabah

  ,

  genç