Cristiano Ronaldo hayatında ilk kez kadro dışı kaldı!

Cristiano Ronaldo hayatında ilk kez kadro dışı kaldı!
Cristiano Ronaldo hayatında ilk kez kadro dışı kaldı!
Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Alessandro Proto tarafından oyuncu olarak yer alması beklenen 'The Manipulator' adlı filmin kadrosundan çıkarıldığı için 10 milyon euro kazanacak.

İspanyol devi Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo kariyeri boyunca ilk kez kadro dışı bırakıldı. Hollywood'taki ilk deneyimi için bir süre daha beklemek zorunda kalacak olsa da Cristiano Ronaldo, sektörden ilk parasını kazandı bile... Portekizli yıldız aldığı bu olumsuz habere rağmen, 10 milyon Euro 'luk bir gelirini de sahibi oldu.

Dünyaca ünlü yönetmen Martin Scorsese yeni filmi 'The Manipulator' filmi için yaptığı ön çalışmalarda Cristiano Ronaldo'nun rezidansını çekimler için belirlediği mekanlar arasına dahil etti. Bu gelişme sonrası Ronaldo'ya da filmde küçük bir rol verme kararı aldı. Ayrıca taraflar arasında anlaşmadan vazgeçilmesi halinde 10 milyon Euro'luk bir tazminat ödenmesi kararı alındı.

10 MİLYON EURO AMA...

Filmde Ronaldo'nun canlandıracağı karakter olan ünlü İtalyan zengin Alessandro Proto, Ronaldo'nun filmde oynamasını veto etti ve bu kararını Scorsese'ye iletti. Bu gelişmenin ardından Portekizli yıldız filmin kadrosundan çıkarıldı.

Yapılan anlaşma gereği 30 yaşındaki Ronaldo 10 milyon Euro tazminat hakkı kazandı. Ancak Portekiz'li yıldızın avukatları bu miktarın iki katını talep etmek için mahkemeye başvurmaya hazırlanıyor.

' HAYAT BÖYLEDİR’

Ronaldo'yu filmin kadrosundan çıkaran milyoner Proto konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ronaldo iyi bir oyuncu olabilir, ama bu onun dünyanın kralı yapmıyor diyen Proto, 'Benim hayatımı onun canlandırmasını istemiyorum. Martin Scorsese ile anlaştık. Ronaldo filmde olmayacak' dedi.

Ronaldo'ya kendisini değersiz hissettirdiği için üzgün olduğunu dile getiren Proto, ' Hayat böyledir. Bir şeyler kazanırken, bir şeyler kaybedersiniz. Eğer gerçekten Ronaldo'ya 20 milyon Euro vermek zorunda kalırsam, bunu kendi ellerimle yapacağım' ifadelerini kullandı.

RONALDO'NUN YERİNE!

Öte yandan Ronaldo'nun 'The Manipulator' filminin kadrosunun çıkarılmasının ardından ünlü aktör Channing Tatum Portekizli yıldızın yerini aldı.

Filmin konusu ve ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz bir bilgi yayınlanmadı.