Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hiç eskimeyen 10 tweeti!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hiç eskimeyen 10 tweeti!
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hiç eskimeyen 10 tweeti!
Twitter'ı en aktif kullanan politikacıların başında yer alan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün geçmiş zamanlarda paylaştığı tweet'ler, takipçileri tarafından güncel olaylar karşısında yeniden paylaşılarak ortaya ilginç görüntüler çıkmasına yol açıyor.
Haber: CEMAL İVE / Arşivi

4 milyonu aşkın takipçi sayısıyla sadece Türkiye 'de değil, dünya çapında da Twitter'ı en aktif kullanan siyasilerden biri olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün geçmiş zamanlarda yaptığı paylaşımlar, yaşanan son toplumsal olaylar karşısında yeniden gündemde. Takipçileri, Gül'ün eski tweetlerini paylaşarak, gündeme göndermede bulunuyorlar.

'İNSAN GERÇEKTEN HAYRET EDİYOR' TWEETİ REKORA KOŞUYOR!

Bugünkü olaylardan tamamen bağımsız bir şekilde; katıldığı davetlerde ve gittiği ziyaretlerde yaptığı paylaşımlar, Abdullah Gül'ü sosyal medyanın her daim popüler kullanıcılarından birisi yapmaya devam ediyor. Hatta bu paylaşımlardan bazıları öylesine popüler olmuş durumda ki, Gül'ün paylaştığı "İnsan gerçekten hayret ediyor." tweeti şu ana kadar 35 binin üzerinde retweet ve 15 bine yakın 'favori' almış durumda. Özellikle Gezi Parkı olaylarında Twitter'da aktif paylaşımlar yapan ve kullandığı 'sakin' ve 'arabulucu' dil sayesinde geniş kitlelere ulaşan Cumhurbaşkanı Gül, son günlerdeki 'Cemaat- Ak Parti ' gerginliğinde de eski tweetleriyle yeniden gündemde. İşte, Abdullah Gül'ün hiç eskimeyen 10 tweeti!

İnsan gerçekten hayret ediyor!

Özellikle Gezi Parkı olayları sırasında retweet rekorları kıran Abdullah Gül'ün bu tweeti, son günlerin sıcak gündemi olan 'yolsuzluk ve rüşvet operasyonu' karşısında da yeniden gündeme geldi.

Artık herkes evine dönmeli

Gül'ün Gezi Parkı olaylarının en hareketli günlerinde paylaştığı; 'Mesaj alınmıştır. Artık herkes evine dönmeli' tweeti, tansiyonun giderek yükseldiği siyasi arenanın aktörleri için bir 'sağduyu' çağırısı niteliğinde!

Hepimiz maçın neticesini ancak ertesi gün öğrenebildik.

Birçok Bakan ve üst düzey yetkilinin 'yolsuzluk operasyonu'ndan haberinin olmaması ve gözaltına alınmaları medyadan öğrenmesi, Abdullah Gül'ün Twitter'ın tozlu raflarında kalan bu paylaşımını yeniden gündeme getirdi.

3D izlemek üzere bize verilen gözlüklerle kendimizi başka bir dünyada hissettik.

Siyasi gerilim atmosferinden bitkin düşen sokaktaki vatandaşın da kısa süreliğine bile olsa bu gözlüklere ihtiyacı olabilir.

Seansın sonunda çocuk mutluluktan uçuyordu.

Gördüklerimden gerçekten gurur duydum.

Hepsi de hayatlarından memnundu.

Gerçekten filmi çok beğendik. Oyuncuları da tebrik ederim çok güzel oynamışlar.

Herkese merhabalar!

'Yemeğin diğer ayrıntılarını da katılan arkadaşlar anlatırlar'