Dalmak benim için Mars'a gitmek gibi

Dalmak benim için Mars'a gitmek gibi
Dalmak benim için Mars'a gitmek gibi
Şu sıralar 'Çalıkuşu' dizisinin Azelya'sı olarak ekranda karşımıza çıkan genç oyuncu Hande Soral, InStyle dergisinin mayıs sayısına konuk oldu.

Koray Parlak’ın objektifi karşısına geçen Soral, Buket Baydar’ın sorularını yanıtladı. Bilgi Üniversitesi’nde psikoloji okuyan genç oyuncu, oyunculuğun gün geçtikçe güzele evrilen bir süreç olduğunu söylüyor: “Oyunculuğun başlarındayken hiçbir şey bilmiyordum, hep bulunduğum setlerde yeni şeyler öğrenmeye çalıştım.” Çok iyi yemek yaptığını söyleyen ve bröveli dalgıç olan yetenekli oyuncu, bu yaz hocalık mertebesine ulaşacağını söylüyor: “Su altında olmak terapi gibi bir şey. Orada başka bir dünya var, benim için Mars’a gitmek gibi bir şey... Su altı, bu dünyayla başkalarının dünyası arasında bir çizgi ve onu deneyimliyor olmak muhteşem.”

Geniş renk skalam yok
Stiliyle ilgili ise şunları söylüyor genç oyuncu: “Moda benim için her ay, her hafta, her gün farklılaşabilecek kadar değişken. Bir süredir rahatlığımdan ödün vermeyip spor ayakkabısız dışarı çıkmıyordum ama şu aralar sivri topuklu ayakkabıyla markete bile gidiyorum. O an nasıl bir kadın olmak, nasıl durmak istediğimle çok ilgili bir durum. Geniş bir renk skalam yok. Lacivert, siyah ve griyi çok seviyorum, bu aralar mor da dahil oldu sevdiğim renklerin arasına. Sanırım stilimde komple iddialı olmak yerine tek bir şeyde iddialı olmak benim ilk tercihim.”


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  mars

  ,

  spor

  ,

  Yemek

  ,

  Kadın

  ,

  Moda

  ,

  genç

  ,

  bu yaz