Damada işkence gibi şaka

Damada işkence gibi şaka
Damada işkence gibi şaka
Aydın'daki, bir düğünde damada kadın kıyafetleri giydirip top sektirten arkadaşları daha sonra, kafasında yumurta kırdı.

AYDIN - Aydınlı 32 yaşındaki Erşan İnci ve 27 yaşındaki Bahar Çınar ile hayatını birleştirdiği düğünün ardından ilginç olaylar yaşandı.

Çifti, balayına uğurlamak için eve gelen arkadaşları, damada adeta işkence yaptı. Damada kadın kıyafetleri giydirip, makyaj yapan arkadaşları önce 50 kez top sektirtti.

Başarıyla topu sektiren damat, daha sonra su dolu bir kova içindeki elmayı eşinin gözü önünde elleri arkadan bağlı yemeye çalıştı. Bunu da başaran İnci, son olarak üzerinde damatlık kıyafetleri varken arkadaşlarının fırlattığı 30 yumurtayı kafa atarak kırdı. Üzeri kırılan yumurtalar nedeniyle iyice kirlenen damat İnci, sabırla arkadaşlarının tüm yaptıklarına katlandı.

" ALMANYA 'DA BÖYLE ADETLER YOK"
Almanya'da böyle adetler olmadığı için ilk defa böyle bir şeye şahit olduğunu belirten gelin Bahar İnci, "Bizim için unutulmaz bir anı oldu. Daha önce çiğ yumurtaya kafa atılarak damada işkence yapıldığını hiç görmemiştim" dedi.

Gelin ve damadın aileleri ile mahalle sakinlerinin izlediği eğlenceli tören sonunda genç çift, üzerlerini değiştirip balayı için Kuşadası'na hareket etti.

DHA - Cem ULUCAN


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Aydın

  ,

  Kadın

  ,

  dolu

  ,

  genç

  ,

  Kova