Davetsiz çift Obama'ya el sıkışmış

Davetsiz çift Obama'ya el sıkışmış
Davetsiz çift Obama'ya el sıkışmış
Amerikan Başkanı Barack Obama'nın, Beyaz Saray'da verdiği bir davete, elini kolunu sallaya sallaya katılan davetsiz çift ile ilgili skandal büyüyor.

 

BEYAZ SARAY'DA DAVETSİZ MİSAFİRLER HABERİ İÇİN TIKLAYIN

 

WASHINGTON -  Yer Beyaz Saray.. Davetliler kapıdan giriyor...  Hindistan Başbakanı Manmohan Singh, Amerikan Kongresi'nin Başkanı Nancy Pelosi, Altıncı His ve Köy gibi psikolojik gerilim filmleriyle Hollywood'un yıldızları arasına giren Night Shyamalan ve Bay ve Bayan Salahi...
Ünvanlarını kimse bilmiyor, çünkü onları kimse tanımıyor. Ama anlaşılan o ki Başkan Barack Obama'nın kendisi de dahil kimse bozuntuya vermiyor.
Beyaz Saray'ın tarihine geçen davetsiz misafirlerin, sadece Hindistan Başbakanı onuruna verilen davete katılmakla kalmayıp, bizzat başkan Obama ile de el sıkıştıkları ortaya çıktı.
Beyaz Saray'ın dağıttığı fotoğrafta, Michaele Salahi, Obama'nın elini avuçlarının arasına almış durumda Ttarık salahi, eşini izliyor.
Arka planda, Hindistan Başbakanı Manmohan Singh, Pepsi'nin Hint asıllı CEO'su Indra Nooyi'nin elini sıkıyor.
Fotoğrafın ortaya çıkmasıyla, Amerikan Başkanı'nı aldığı nefesten bile korumaya yeminli gizli servis yerin dibine geçti.
Gizli Servis Başkanı, güvenlik zaafı olduğunu itiraf etti, özür diledi.
Şimdi çiftin güvenlik kontrolünü aşmak için gizli servis ajanlarına ne söylemiş olabileceği konuşuluyor. Ancak sadece gizli servisin değil, Salahi çiftinin de başı yanacağa benziyor. Gizli servis, yalan beyanın ortaya çıkması durumunda çifti mahkemeye vermeye hazırlanıyor. (Cnntürk)