Defne Joy Foster'ın eşi evlendi

Defne Joy Foster'ın eşi evlendi
Defne Joy Foster'ın eşi evlendi
35 yaşında hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz, gözlerden uzak bir şekilde evlendi.

8 ay önce hayatını kaybeden Defne Joy Foster 'ın eşi İlker Yasin Solmaz, sessiz sedasız evlendi. 2 Şubat'ta arkadaşı Kerem Altan'ın evinde astım, alkol ve kullandığı ilaçların reaksiyon oluşturması sonucunda ölen Foster'ın eşi Solmaz, 6 Ekim'de Bolu'ya bağlı Yeniçağa Belediyesi'nde Zekeriya Gökmen tarafından kıyılan nikahla, 1978 doğumlu Beyza Dankal'la dünyaevine girdi.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Çiftehavuzlar'da özel bir anaokulunda müdür olan Beyza Dankal'ın Ceylin adında bir kızı var. İlker Yasin Solmaz, Defne Joy Foster'ın ölümünden kısa süre sonra çevresine 'Oğlum çok küçük, onun daha fazla anne sevgisinden uzak büyümesini istemiyorum. Yeniden evlenebilirim' dediği öğrenilmiş, ancak Solmaz bu haberleri yalanlamıştı.

Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster ise aylar önce çıkan evlilik söylentilerine, ilk önce 'Kızımın daha toprağı soğumadı, çok erken değil mi?' diyerek tepki göstermişti. Ancak acılı anne daha sonraki açıklamalarında, 'İlker genç ve sağlıklı bir erkek . Henüz 31 yaşında, elbette evlenecek. Evlenmesini ve bir yuva kurmasını hem İlker için hem de torunum Can Kılıç için isterim. Bir yandan vicdanım sızlıyor, kızımı düşünüyorum ama bir yandan da mantıklı düşünmeye gayret ediyorum' demişti. (Akşam)


  ETİKETLER:

  Defne Joy

  ,

  Akşam

  ,

  Erkek

  ,

  genç

  ,

  Uzak

  http://www.radikal.com.tr/106774710677472

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bilemedim - Cernon

  Bir an kendimi Defne'nin yerine koydum. Ölüyorsun ve 8 ay sonra eşin evleniyor. Çok tuhaf bir duyguydu hissettiğim. Eskiden olsa köyde yetişmiş erkek evi çekip çevirecek kadına ihtiyaç duyar deriz böyledir de zaten iş bilmez aş bilmez. Ama şimdi İstanbul gibi bir yerde üstelik birbirlerini çok sevdikleri söylenirken. Ne bileyim, bilemedim işte. Yalnızca 8 ay... Mutluluklar dilemekten başka laf düşmez ki. Empatiydi sadece yapmak istediğim.

  Tebrik eder mutluluklar dilerim. - drhakanabi

  Eski acılı yeni mutlu kardeşimizin medya spekülasyonları üzerinden reyting yapmaya çalışanların tutumları karşısındaki soğuk kanlı ve beyefendi tutumu takdire zaten şayandı. Erkek dediğin her koşulda karısının arkasında duran ve sahiplenen adamdır.Yeni yuvasının minik yavrusuna da mutluluk getireceği inancındayım..