Defne Samyeli: Yeter artık yahu

Defne Samyeli: Yeter artık yahu
Defne Samyeli: Yeter artık yahu
Defne Samyeli, Ankara'daki terör saldırısı sonucu yaşamını yitirenler hakkında yaptığı paylaşıma gelen tepkilere sert cevap verdi.

Şimdilerde Kurtlar Vadisi Pusu'da Zeynep rolünü canlandıran Defne Samyeli, Instagram hesabından Ankara 'daki hain saldırıya ilişkin, "Canım ülkemin başı sağolsun... Bizi tarifsiz acılara boğanlar, onları azmettirenler hak ettikleri cezayı bulsun.. Gelecek, ellerini barış, birlik ve kardeşlik için kaldıranların olacak.." paylaşımında bulundu.

" POLİTİK YORUMLARIN SAYFAMDA YERİ YOK"

Samyeli, bu paylaşımın altındaki sert yorumlar ve tartışmalar üzerine yazısına ekleme yaparak, "Edit: Politik yorumların, hele haddini aşan üslup kullananların benim sayfamda yeri yok" dedi.

Samyeli, devamında, "insanların arasına nifak sokmaya, nefretlerini herkese bulaştırmaya çalışanlar benim gözümde teröristle aynı. Kimi silahıyla, kimi sapkın stratejisiyle, kimi de sosyal medyada ­iki kelimeyi doğru kullanmaktan aciz olduğunu ele veren Türkçesiyle­ yapıyor bunu. Yeter artık yahu... Allah'ın verdiği aklı, insanları bölmek için değil birleştirmek için kullandığımız günleri görebilmek dileğiyle.." ifadelerini kullandı.