Demet Akalın: 'İyi ki Hira'm için baskı yapmışsın'

Demet Akalın: 'İyi ki Hira'm için baskı yapmışsın'
Demet Akalın: 'İyi ki Hira'm için baskı yapmışsın'
Demet Akalın, eşinin 3 Kasım 2011'de yazdığı 'Keşke'yle başlayan mesajından sonra hayatının nasıl değiştiğini kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı notla anlattı.

RADİKAL- Demet Akalın, eşinin 3 Kasım 2011’de yazdığı ‘Keşke’yle başlayan mesajından sonra hayatının nasıl değiştiğini kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı notla anlattı.

Şarkıcı, eşinin 3 Kasım 2011’de yazdığı ‘Keşke’yle başlayan mesajından sonra hayatının nasıl değiştiğini anlattı: “İyi ki keşke diye mesaj atmışsın. İyi ki kimseyi dinlemeyip arkama bakmadan ellerini sıkıca tutmuşum. İyi ki Hira’m için baskı yapmışsın. Yoksa nereden bilecektim bu kadar mutlu, huzurlu yarınlara seninle  güvenle bakacağımı.”

DEMET AKALIN KİMDİR?

1972 doğumlu olan Demet Akalın, ilk ve lise öğrenimini Gölcük'te tamamlamıştır. Annesinin desteği ile mankenlik kursuna başlayan güzel yıldız, 1996-2004 yılları sevilen albümler ve hitler çıkarmıştır. Kısa sürede müzik dünyasının çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, 2004 yılında çıkardığı Banane albümünde bulunan "Aşkın Açamadığı Kapı" ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden "Yılın Şarkısı" ödülünü almıştır. 2006 yılında Kusursuz 19 albümünü çıkarmıştır. Albüm 147.000 kopya satıp MÜ-YAP'tan altın ödül almayı başarmıştır. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödüllerinde "Afedersin" ile "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ve "Yılın Şarkısı" ödüllerinin sahibi olmuştur. Türkçe Top 20 listesinde "Afedersin" ile 7 hafta ve albümün ikinci teklisi "Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor" ile de 1 hafta olmak üzere, 2006 yılının en uzun süre zirvede yer alan sanatçısı olmuştur. 2013'te Türkiye Müzik Ödülleri'nde Türkan şarkısıyla "En İyi Şarkı" ödülünü almıştır. 23 Nisan 2012'de Okan Kurt ile 3. evliliğini yapan Demet Akalın, 2014 yılında Hira adında bir kız çocuğu doğurmuştur.