Demet Akalın'dan Hira'ya Erkin Koray modeli

Demet Akalın'dan Hira'ya Erkin Koray modeli
Demet Akalın'dan Hira'ya Erkin Koray modeli
Uçankuş TV kanalına röportaj veren Demet Akalın, "Erkin Koray da kızını evde okutmuştu ya, ben de öyle yapacağım galiba" dedi.

Özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan şarkıcı, kızı Hira doğduktan sonra evhamlı biri olduğunu itiraf etti. Hira’yı ilkokula göndermekten bile korktuğunu belirten Akalın, “Kalem kağıtları gördüm, çok kötü bir şey ama ben galiba bu gidişle Hira’yı evde okutmayı düşünüyorum. Evlat sahibi olunca insan hafif tırlattıyor. Hep başına bir şey gelecek diye kötü kötü şeyler düşünüyorum. Banyoda tuvalette kötü bir şey olacak sanıyorum. Erkin Koray da kızını evde okutmuştu ya, ben de öyle yapacağım galiba” dedi.

Demet Akalın'dan korkutan uyarı


CEZASI VAR!
Demet Akalın, kızı Hira’yı eğitim çağı gelince okula göndermezse ceza ödeyecek. Milli Eğitim Bakanlığı, mecburi öğretim çağındaki çocuklarını okula göndermeyen ailelere para cezası kesiyor. Çocuğunu okula göndermeyen veli, her devamsız gün için 15 lira ceza ödüyor. Çocuğunu okula göndermeme konusunda ısrarını sürdüren velilere ayrıca 500 lira para cezası uygulanıyor.

Demet Akalın: Daha boşanacak çok çift var

Hayaller Rihanna gerçekler Demet Akalın

BABAM DOĞRU OLANI YAPTI
Rock müziğin sevilen ismi Erkin Koray da uzun yıllar önce kızı Damla’yı okula göndermeyip evde eğitim almasını sağlamıştı. Eğitim sistemini beğenmeyen babası tarafından okula gönderilmeyen Damla Koray, “Babamın doğru yaptığına inanıyorum. Zaten nedeniyle pratikte okula gitme imkânım yoktu. Komşu annelerin korkulu rüyasıydım, çünkü çocuklarının bana özenip okulu bırakacaklarından korkarlardı” açıklamasını yapmıştı.

Demet Akalın: Artık can sıkıntısı olmaya başladı

Demet Akalın: 'Göğüslerim fındık lahmacun gibi'