Demet Akalın'ın yeni klibi 'İlahi Adalet'

Demet Akalın'ın yeni klibi 'İlahi Adalet'
Demet Akalın'ın yeni klibi 'İlahi Adalet'
Popçu Demet Akalın'ın yepyeni video klibi 'İlahi Adalet' ilk defa Netd Müzik'te yayınlandı! Demet Akalın'ın yeni klibi 'İlahi Adalet'i izlemek için haberimize göz atmanız yeterli.

Radikal.com.tr - Ön hazırlıkları 2 gün süren ve 14 saatte çekilen video klibin yönetmen koltuğunda, albümün aynı zamanda kapak görselini de dizayn eden Müjdat Küpşi otururken, görüntü yönetmenliğini Murat Tuncer üstlendi.

Albüm kapağındaki graffiti konseptinin çekimlere de yansıdığını gördüğümüz video klipte Demet Akalın'a klip için Barselona'dan gelen ünlü İspanyol model Lucas Garces'in yanı sıra 7 profesyonel dansçı eşlik etti. 

DEMET AKALIN - İLAHİ ADALET İZLE
 

Eylül Film Stüdyolarında büyük bir titizlikle çekilen video klipte Demet Akalın, Bener Hamamcı'nın tasarladığı 3 farklı kostüm ile kamera karşısına geçti.

Sözleri ve müziği Gökhan Özen'e, düzenlemesi Erdem Kınay'a ait olan "İlahi Adalet", ilk defa ve sadece www.netd.com/muzik adresinde!..

Demet Akalın 'Rekor' ile geliyor


Demet Akalın’ın, ‘Rekor’ adını verdiği yeni albümü bu gün Seyhan Müzik etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Akalın, 16 şarkının yer aldığı yeni albümünün çıkış şarkısını ‘İlahi Adalet ’ olarak belirledi. Sözü ve müziği Gökhan Özen’e, düzenlemesi Erdem Kınaya ait ‘İlahi Adalet’ şarkısına çekilen klibin yönetmenliğini albümün kapak görselini de dizayn eden Müjdat Küpşi üstlendi. Akalın, albümünde Burak Yeter, Cansu Kurtcu, Ceyhun Çelikten, Erden Kınay, Erem Yıldız, Erhan Bayrak, Erhan Karaduman, Ersay Üner, Fettah Can, Gökhan Özen, Gökhan Şahin, Hakkı Yalçın ve İdo Tatlıses gibi ünlü isimlerle çalıştı.

Şarkının sözlerinin tamamı Gökhan Özene ait olduğu düşünülüyo.

Demet Akalın'ın silikon pişmanlığı


Demet Akalın: Tuba Ünsal bebeğimi emzirmeyi teklif etti