Demet Evgar'ın Twitter hesabı hack'lendi mi?

Demet Evgar'ın Twitter hesabı hack'lendi mi?
Demet Evgar'ın Twitter hesabı hack'lendi mi?
Dün akşam saatlerinde ünlü oyuncu Demet Evgar'ın kişisel Twitter hesabından yapılan 'Acun nasıl zengin oldu?' başlıklı paylaşım, sosyal medyada gecenin konusu oldu.

Geçtiğimiz hafta 'Yetenek Sizsiniz' programına konuk jüri üyesi olarak katılan Demet Evgar'ın kişisel Twitter hesabından dün akşam saatlerinde 'manifesto' niteliğinde çok sert paylaşımlar yapıldı.

Programda jüri üyesi olarak yer almasının kendisi için iyi bir gözlem olduğunu ifade eden Evgar, 'Bu sâyede bu ülkede estetiğin, san'âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk.' şeklinde paylaşımlarda bulundu.

'HALK, POPÜLİST DÖNGÜ İLE AHMAKLAŞTIRILMAKTADIR' 

Yetenek Sizsiniz programında jüri üyesi olarak bulunmasını ilgi çekici bir gözlem olabileceği için kabul ettiğini ifade eden Evgar, Twitter hesabından aşağıdaki paylaşımları yaptı:

'Ahmakların zevklerine hitâb etmek, sistemin sözde "aydınlanmış" (illuminated) esâs sâhiblerini ya'nî robotlaştırıcıları güçlendirirken, toplumları ise aylık maaşlarına (samanlarına) bağımlı çiftlik hayvanları hâline getirmektedir.Ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar. Fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir.Erdemli kalabilenlere selâm olsun.Buradan sistemin sözde sâhiblerine yani sözde "aydınlanmışlara" sesleniyorum: Siz çoksunuz fakât biz haklıyız.'


ACUN ILICALI: DEMET'İN HESABI HACK'LENDİ 

Evgar'ın hesabından yapılan paylaşımların ardından Acun Ilıcalı ise kişisel Twitter hesabından şunları yazdı: "Sevgili Demet Evgar aradı, Twitter hesabı hacklenmiş. Hesabından paylaşılanlar ona ait değil. Bilgilerinize..." 

EMRE KARAYEL: DEMET'İN HESABI HACK'LENMEDİ 

Demet Evgar'ın Bir Kadın Bir Erkek dizisinden rol arkadaşı Emre Karayel de olaya dahil oldu ve "Demet Evgar'ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk." yazdı.