Deniz Akkaya: 'Savaşım özel hayatımla'

Deniz Akkaya: 'Savaşım özel hayatımla'
Deniz Akkaya: 'Savaşım özel hayatımla'
Popüler kültürden kaçmadığını söyleyen Deniz Akkaya, "Benim savaşım hep özel hayatımın didiklenmesiyle geçiyor" dedi. Eski manken 1 Kasım'daki genel seçimlerle ilgili ise şöyle konuştu: "Çocuğumun geleceği için kim en sağlıklı alternatifi sunarsa ona oy vereceğim. Şu anda ideolojik olarak arkasında duracağım kimse yok."

RADİKAL- Arafta Sorular’ programına konuk olan Deniz Akkaya, özel hayatı ve yaklaşan seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Popüler kültürden kaçmadığını belirten eski manken, “Modellik ruhumu artık tatmin etmeyince bıraktım. Herkesin işinin er meydanı var. Benim savaşım hep özel hayatımın didiklenmesiyle geçiyor. Başka biri, özeliyle ilgili  haber  çıktığında darmadağın olur ama ben artık buna işimin götürüsü olarak bakıyorum” dedi. 

Belli zamanlarda Eyüp Sultan’a gidip  Sabah  namazı kıldığını anlatan Akkaya, “Kalabalıkta çok yalnız bir insanım. Çevremdekiler tarafından ‘anlayamadıkları tip’ olarak addediliyorum” açıklamasını yaptı. Eski manken 1 Kasım’daki genel seçimlerle ilgili ise şöyle konuştu: “Çocuğumun geleceği için kim en sağlıklı alternatifi sunarsa ona oy vereceğim. Şu anda ideolojik olarak arkasında duracağım kimse yok.”  ( Milliyet )

 


  http://www.radikal.com.tr/145528914552891

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Müthiş saptama - Blue_cafe

  İdeolojik olarak arkasında duracağım kimse yok demiş büyük düşünür ve aktivist Deniz Akkaya. : Oysaki Memlekette her türlü adamı savunan parti var. İslam devleti kurmak istiyorsan var kominist devlet kurmak istiyorsan var, İŞID'e destek vermek istiyorsan var,Hırsız olmak istiyorsan bile var. Sabah Sabah güldürdün beni Akkaya. Acaba Deniz Akkaya Marslıların haklarını savunan bir ideolojiyemi sahip :)