Deniz Akkaya'ya paylaşımından dolayı tepki yağdı

Deniz Akkaya'ya paylaşımından dolayı tepki yağdı
Deniz Akkaya'ya paylaşımından dolayı tepki yağdı
Son günlerin en çok konuşulan isimlerin başında gelen Deniz Akkaya'nın paylaşımı olay oldu.

RADİKAL - Bir takipçisi Deniz Akkaya'nın Instagram fotoğrafının altına 'Eski haliniz çok daha güzeldi. Ama şaşısınız' yazınca ünlü manken sert tepki gösterdi. 

Akkaya, kendisini eleştiren takipçisinin bir fotoğrafını paylaşıp altına şunları yazdı;

"Sayfamda güzelliğini paylaşmaktan sakınca görmediğim bu hanımefendi dün gece ben uyurken fotoğrafımın altına benim ‘şaşı olduğumu, eski halimin çok daha güzel’ olduğunu yazmış da yazmış. Ben de bu sevgi kokan cümleleri yazan güzelliğe bir girip baktım. Çok haklı bulduğum için epeyce içerledim ve dayanamayıp sizlerle paylaştım. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil elbet ama ruhun kötü olmasıdır ve kendinde gördüğün tüm eksiklikleri dünyaya yansıtmak, sürekli ağzından salya akıtmak kalp kötülüğüdür."

'BU YAPTIĞINIZ ÇOK AYIP' 

Bu paylaşımından sonra takipçileri ünlü mankeni haksız buldu. Bunun üzerine "Bana durduk yere hakaret edeni afişe etme hakkına kanunen sahibim" diyen Deniz Akkaya, hemcinslerini iyice kızdırdı. Ünlü modelin, estetiksiz fotoğraflarını paylaşan takipçileri "O kadın da senin kadar estetik yaptırsa senin gibi güzel olur. Bu yaptığınız çok ayıp" yorumunda bulundular. Ünlü mankenin Instagram'dan afişe ettiği takipçisi ise hesabını kapatmak zorunda kaldı.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Deniz Akkaya 1997 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştu. (Hürriyet)

Deniz Akkaya: Eşcinsel evlilik zorla yapılan evlilikten iyidir

Deniz Akkaya karakola sığındı

Deniz Akkaya: 'Savaşım özel hayatımla'