Deniz Çakır, Kürt avukat olarak dönüyor

Deniz Çakır, Kürt avukat olarak dönüyor
Deniz Çakır, Kürt avukat olarak dönüyor
Güzel oyuncu Deniz Çakır, yeni dizisi 'Aşkın Dili Yok'ta adeta ezber bozacak. Kocası faili meçhul cinayete kurban giden, İnsan Hakları Derneği avukatı bir kadını canlandıracak olan Çakır, Kürtçe de konuşacak.

RADİKAL - Dizilerin sevilen oyuncusu Deniz Çakır, uzun bir aradan sonra ilginç bir dizi ile izleyicisinin karşısına çıkacak. 'Aşkın Dili Yok' adlı dizide güzel yıldız, Kürt bir avukatı canlandırıyor. Kürtçe dersleri alan Çakır, dizide Kürtçe de konuşacak.

Güzel oyuncu Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı Aşkın Dili Yok adlı yeni dizinin çekimlerine başlandı.

Yapımcılığını Boyut Film ’in üstelendiği dizinin çekimleri İzmir , Kuşadası, Şirince, Bitlis, Tatvan ve Van ’da gerçekleşiyor. Türkiye ’de çeşitli devlet kademelerinde görev yapan memurların hayatlarını anlatan dizide Deniz Çakır acılı bir Kürt kadını olarak ekranlara gelecek.

Kocası faili meçhul cinayete kurban giden, İnsan Hakları Derneği'nin avukatlığını yapan bir kadını canlandıracak olan Çakır, aynı zamanda dizide Kürtçe de konuşacak. Dizinin yayınlanacağı kanalsa henüz belli değil.