Deniz Gülmez hayatını kaybetti

Deniz Gülmez hayatını kaybetti
Deniz Gülmez hayatını kaybetti
Yaklaşık iki buçuk yıldır nöroblastom (sinir hücresindeki tümör) kanseri ile mücadele eden Deniz Gülmez hayatını kaybetti.

Henüz 7 yaşında olan Deniz Gülmez, yaklaşık bir buçuk yıldır nöroblastom (sinir hücresindeki tümör) kanseri ile mücadele ediyordu. Gülben Ergen televizyon programı yaptığı sırada, Deniz Gülmez'in hikayesi konu edilmiş ve Emel Acar 500 bin Euro bağış yaparak Deniz'in masraflarını üstlendiğini açıklamıştı. Ağlayarak havalimanında ailesiyle Almanya 'ya uğurladı Emel Yıldırım, Deniz'i. Üzerinden 1 yıl geçti. Doktorlar, ailesi, sevenleri insanüstü bir çaba gösterdi Deniz'i yaşatmak için ama beklenen mucize olmadı. Küçük Deniz hayatını kaybetti.


Gülben Ergen'in sosyal medya hesabından Deniz’in vefat haberini paylaştı, duygularını şu sözlerle anlattı:

 "1 sene oldu Deniz'i yaptığımız tv programında topladığımız bağışlarla yurtdışına tedaviye yolladığımız. Ağabeyi Efe okulunu bırakıp Almanya'da okumaya başladı. Anne-baba hayatlarını değiştirdiler, hastanede kaldılar. Sonra hastaneye yakın ev kiraladılar, tedavi sürecinde iş baktılar. Hiç tanımadıkları bir ülkede yaşama ayak uydurmaya çalıştılar... Emel Yıldırım, Allah senden razı olsun sevinç, umut yaşattın bu aileye eşinle birlikte... Huzurla uyu çocuk , annesinin ciğeri çocuk, nur yüzlü evlat huzurla uyu..."