Deniz Seki 'İz'ini belli etti!

Deniz Seki 'İz'ini belli etti!
Deniz Seki 'İz'ini belli etti!
Hakkındaki hapis cezasının Yargıtay tarafından onandığı mayıs ayında beri 'iz'ini belli etmeyen Deniz Seki'nin yeni albümü 'İz'in ilk video klibi 'İyisin Tabi', 21 Eylül Pazar akşamından itibaren netd müzik'te yayımlanacak.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Deniz Seki mayıs ayından bu yana kayıplara karıştı ama yeni albümü çok yakında raflardaki yerini alacak. Seyhan Müzik Gold etiketiyle 21 Eylül Pazar günü çıkacak ‘İz’ adlı albümün ilk video klibi ‘İyisin Tabi’ ise aynı gün saat 20.00’den itibaren ilk kez netd müzik’te yayımlanacak. Sözleri İsra Gülümser’e, bestesi Amir Te’ema ve Kheled Ezz’e ait şarkının klip çekimleri için 3 farklı mekan kullanıldı, klibin yönetmenliğini Deniz Akel üstlendi.

AİLESİ ARACILIĞIYLA ONAYLADI

Deniz Seki’nin yeni albümü ‘İz’in yapımcılığını üstlenen Bülent Seyhan, albümü yayımlamak için hakkındaki hapis cezası onandıktan sonra kayıplara karışan ünlü şarkıcıya ulaşmaya çalışmış, başarılı olamayınca da albümü Seki’siz yayımlama kararı almıştı. Hürriyet’ten Sinem Vural’a konuşan Seyhan, “Deniz’e hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Ondan bir haber de alamıyorum. Aslında onun karar vermesini bekleyecektim ama maliyetli bir sonuç olacak benim için. Albümü onsuz yayınlama kararı aldım. Hem albümü hem de çektiğimiz klibi bayram sonrası yayınlayacağım” demişti. Seyhan daha sonra albümü çıkarmak için ailesi aracılığıyla Deniz Seki’den onay almıştı.