'Derin' yumruklaşma

'Derin' yumruklaşma
'Derin' yumruklaşma

Derin Mermerci

Sosyetik güzel Derin Mermerci ve Kaan Urgancıoğlu, gittikleri Beyoğlu'ndaki gece kulübünde kavgaya tutuştu. İddiaya göre oyuncu Rıza Kocaoğlu araya girerek Urgancıoğlu'nu yumrukladı

Hürriyet gazetesinin haberine göre, geçtiğimiz cuma akşamı Beyoğlu 'ndaki 45'lik isimli mekana giden sevgililer, burada geç saatlere kadar kaldı. İddiaya göre; Kaan Urgancıoğlu, 45’likte kadın hayranlarıyla fotoğraf çektirmesine öfkelenen sevgilisi Derin Mermerci’yi saçından tutup bağırdı. Araya giren Rıza Kocaoğlu, Urgancıoğlu’nu yumruklayarak durdurabildiği öne sürüldü.


KIZLARA BAKIYORSUN KAVGASI


Çiftin yan masasındaki kadın hayranları Urgancıoğlu’yla fotoğraf çektirmek isteyince olanlar oldu. Sevgilisine bağıran Derin Mermerci, “Kızlara bakıp bakıp duruyorsun, onlar da tabii ki fotoğraf çektirirler” diyerek tepki gösterdi.


SAÇINDAN TUTUP...

 

İddialara göre; sevgilisinin saçından tutup bağıran Urgancıoğlu’nu masadakiler sakinleştirmekte zorlandı. Sonunda oyuncu arkadaşı Rıza Kocaoğlu, Kaan Urgancıoğlu’na bir yumruk atarak devreye girdi.  Burnu kanayan Urgancıoğlu, mekânı yalnız başına terk ederken Derin Mermerci de şoförüyle evinin yolunu tuttu


KOCAOĞLU: "BEN ERKEN ÇIKTIM"

Rıza Kocaoğlu, olaylı geceyle ilgili şunları söyledi: "Kaan benim çok eski arkadaşım. Kaan'ı itmem söz konusu değil. Aramızda böyle bir olayın yaşanması da mümkün değil. Bunlar nereden çıktı bilmiyorum. Evet, cuma gecesi Derin ve Kaan'la 45'likteydik. Ben onlardan önce çıktım gittim. Benden sonra aralarında bir tartışma yaşandı mı bilmiyorum ama zannetmiyorum."  (Hürriyet)