Diana'nın izdivacına kayınvalide engeli!

Diana'nın izdivacına kayınvalide engeli!
Diana'nın izdivacına kayınvalide engeli!

1997 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Galler Prensesi Lady Diana ve büyük aşkı Hasnat Khan’ı yakın arkadaşları anlattı.
‘Prens George’un Hiç Tanımadığı Büyükannesi’ başlığıyla Vainty Fair’in eylül sayısında yer alacak haberde, 1995-97 yılları arasında Diana’nın Pakistanlı kalp cerrahı Hasnat Khan’la yaşadığı aşka dair iddialar yer aldı. İkilinin yakın arkadaşı Jemina Khan’a dayandırılan yazıda, prensesin bu aşktan ötürü Pakistan’a yerleşmeyi bile düşündüğü öne sürülüyor. 

Anne kabul etmemiş!

Jemina Khan, Diana’nın Hasnat’ın ailesiyle görüştüğünü ve evlilik olasılığını tartıştıklarını söyledi. Ancak, Diana’nın sevgilisinin ailesinin gözüne girme çabası sonuçsuz kaldı. Özellikle Khan’ın annesinin Diana’ya bakış açısı hiç değişmedi.
Haberde, Diana’nın cerrahla evlenmek ve bir kız çocuğu sahibi olmak istediği belirtilirken, ilişkinin bittiği dönemde prensesin Dodi El Fayed’le tanıştığı anlatılıyor.
Hasnat Khan ve Diana’nın büyük aşkı, Naomi Watts’ın başrolünde olduğu, önümüzdeki günlerde İngiltere ’de gösterime girecek olan ‘Diana’ isimli filmde anlatılıyor.