DiCaprio'nun saldırganı parmaklıklar ardında

DiCaprio'nun saldırganı parmaklıklar ardında
DiCaprio'nun saldırganı parmaklıklar ardında

Beş yıl önce bir partide yaşanan tartışmada Aretha Wilson (üstte) DiCaprio ya şarap bardağıyla saldırarak yüzünü parçalamıştı.

Oyuncunun yüzüne 17 dikiş atılmasından sorumlu Aretha Wilson iki yıl hapse mahkum oldu

Amerikalı film yıldızı Leonardo DiCaprio’ya şarap bardağıyla saldırarak yaralayan kadın, 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Beş yıl önce bir partide gerçekleşen tartışmada yüzünden yaralanan DiCaprio’ya 17 dikiş atılmıştı.
Aretha Wilson isimli 40 yaşındaki kadının avukatı Freddy Sayegh, Los Angeles mahkemesinin dün verdiği kararın ardından yaptığı açıklamada, işlediği suç yüzünden son bir yılı hapiste geçiren müvekkilinin, iyi halinin görülmesi durumunda, 6 ay içinde serbest bırakılabileceğini söyledi. Kanada vatandaşı Wilson cezası tamamlandıktan sonra sınır dışı edilecek.
Wilson savunmasında, 17 Temmuz 2005’te Hollywood Hills’teki bir parti sırasında rastladığı DiCaprio’ya ‘ölümcül silahla saldırma’ suçunu işlediğini kabul etmişti. Geçen yıl gerçekleşen mahkemenin ön oturumunda ifade veren görgü tanığı, DiCaprio’nun bir arkadaşına sözlü saldırıda bulunan Wilson’ın daha sonra elindeki şarap kadehiyle ünlü yıldızın yüzüne vurduğunu söylemişti.


  ETİKETLER:

  Kanada

  ,

  Hollywood

  ,

  Şarap