Dilber Ay: Justin Bieber, dünyaya geldiğinden beri yanlış

Dilber Ay: Justin Bieber, dünyaya geldiğinden beri yanlış
Dilber Ay: Justin Bieber, dünyaya geldiğinden beri yanlış
Dün gece Okan Bayülgen'in Dada Dandinista programına konuk olan Dilber Ay'ın Justin Bieber hakkındaki sözleri Twitter'da en çok konuşulan konu oldu.

RADİKAL - Star TV'de cumartesi geceleri yayınlanan Okan Bayülgen'in programı Dada Dandinista'nın dün akşamki bölümünde konuk olan Dilber Ay'ın açıklamaları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Okan Bayülgen'in dünkü konukları bir hayli kalabalıktı. Program başlamadan sosyal medyada Dilber Ay ile Beyaz Futbol ekibinden Ahmet Çakar'ın karşılaşmaları üzerine yorumlar yapıldı. Özellikle Ahmet Çakar'ın Dilber Ay'ın herkesin dilinden düşmeyen "Tavukları pişirmişem" şarkısı üzerine yaptığı yorumlar hatırlatıldı. Çakar, bu şarkıdan nefret ettiğini söylemişti.

Ancak Çakar ve Dilber Ay aynı anda stüdyoda yer almadı. Buna karşın Dilber Ay'ın özellikle ABD 'li popstar Justin Bieber hakkındaki açıklamaları Twitter'da Türkiye gündeminde ilk sıraya yerleşti.

Dilber Ay, Justin Bieber ile ilgili "Dünyaya geldiğinden beri yanlış o" dedi. Rihanna'yı sık sık dinlediğini anlatan Dilber Ay, onun için de "Bir yanlışı yoksa onu da severim" yorumunda bulundu. Dilber Ay'ın bu sözleri dün gece sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bieber Instagram'da bir günde 3 milyon takipçi kaybetti!

Justin Bieber Selena Gomez ilişkisi resmen bitti

Justin Bieber Malala Yusufzay ile Facetime yaptı