diskotek

Doublemoon etiketiyle yayımlanan 13 albümden özenle seçilen parçalardan oluşan, son derece sofistike bir 'yerli albüm'.

East 2 West
Global Departures From From İstanbul, Flight 001
Doublemoon

Doublemoon etiketiyle yayımlanan 13 albümden özenle seçilen parçalardan oluşan, son derece sofistike bir 'yerli albüm'. Tamamını Babylon'da da izleme şansını bulduğumuz Sultana (çok orijinal bir iş yapıyordu anlamsızca küstürdüler kızı), Baba Zula, Aydın Esen, İstanbul Blues Kumpanyası, Brooklyn Funk Essentials& Laço Tayfa, Craig Harris& The Nation Of Immagination feat. Barbaros Erköse, İlhan Erşahin, Burhan Öçal; hepsi burada. Aziza A. ve Wax Poetic'in Norah Jones tarafından seslendirilen Angels'ın üzerinde durmak lazım. Doeblemoon dünyasına adım atmak için bu fırsatı, pardon uçuşu kaçırmayın. Ayrıntı isteyenler için adres http://www.doublemoon.com.trChill out in Paris 2
By David Visan
Wagram

Giorgina Cecchi 1965 yılında Torino'da Simonetta Boutique'i açar. Çok çalışır didinir, Emporio Armani ve Giorgio Armani'yi, Chanel'i, renklerine (pardon butiklerine) katarak ilerler ve San Carlo dal 1973 ismini alır (1973'te). 2000 yılında artık bir lüks moda süpermarketine ve 2000 metrekarelik bir alışveriş merkezine sahiptir. İşi oğlu Stefano devralmış, müziğe meraklı biri olarak Stefano Cecchi Records'ı kurarak toplama albümler yapmaya girişmiştir.
Paris'te faaliyet gösteren ve ve Buddha Bar serisine imza atan George V Records ve David Visan ile Voltran'ı oluşturur ve Chill Out in Paris serisini yayımlarlar. Resmini gördüğünüz albüm bu serinin ikincisi ve en yenisi olup Love ve Hate isimli iki CD'den ibarettir. Tiril tiril ortamlarda dinlenir.