Disney'in yeni filmi için geri sayım başladı

Disney'in yeni filmi için geri sayım başladı
Disney'in yeni filmi için geri sayım başladı
Disney'in yıldız oyuncularla dolu yeni filmi 'Into the Woods'un çekimlerine başlandı. Tony ödüllü James Lapin'in aynı isimli müzikalinden uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda 'Chicago' ve 'Karayip Korsanları' yapımlarında da imzası bulunan Rob Marshall bulunuyor. 'Into the Woods'un müzikleri de Stephen Sondheim imzasını taşıyacak.

Disney’in yıldız oyuncularla dolu yeni filmi ‘Into the Woods’un çekimlerine başlandı. Tony ödüllü James Lapin’in aynı isimli müzikalinden uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda ‘Chicago’ ve ‘Karayip Korsanları’ yapımlarında da imzası bulunan Rob Marshall bulunuyor. ‘Into the Woods’un müzikleri de Stephen Sondheim imzasını taşıyacak.

Film, Grim Kardeşler masallarının modern bir uyarlaması. Karakterlerin arzularının ve bu arzuların sonuçlarının işlendiği filmde Kül Kedisi, Kırmızı Başlıklı Kız , Jack ve Fasulye Sırığı ve Rapunzel gibi klasik masallar, fırıncı ve karısının da katılımıyla tek bir noktada buluşuyor. Hayalleri birer yuva kurmak olan karakterler, onları lanetleyen cadıya karşı işbirliği yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda, eski güzelliğine kavuşabilmek için laneti tersine çevirmeye çalışan cadı rolünde Meryl Streep; bir türlü çocuk sahibi olamayan, fırıncının karısı rolünde Emily Blunt; yuva kurma hayalleriyle canla başla çalışan fırıncı rolünde James Corden; kendini keşfe doğru yolculuğa çıkan Kül Kedisi rolünde Anna Kendrick; gelinini arayıp duran, Kül Kedisi’nin çekici ve yakışıklı prensi rolünde Chris Pine; Kırmızı Başlıklı Kızı tuzağa düşüren kurt rolünde de Johnny Depp’i göreceğiz. Ormanda yolculuk ederken beklenmedik maceralar yaşayan, zeki ve cesur Kırmızı Başlıklı Kız rolünde ise Lilla Crawford; beş sihirli fasulye için biricik ineğinden olan maceraperest Jack rolünde Daniel Huttelstone; Jack’in, yenilgiyi kabullenmeyen, yoksul ve öfkeli annesi rolüyle oyuncu kadrosuna dahil olan da Tracey Ullman var. Kızlarından en az birini prensle evlendirmeye çalışan, zenginlik ve görkem peşindeki kötü annesi rolü Christine Baranski; korunaklı kulesinin dışındaki dünyayı ilk kez görecek olan Rapunzel rolü MacKenzie Mauzy ve Rapunzel’e kur yapan cesur prens rolü de Billy Magnussen’e emanet.

‘Into the Woods’, 2014 yılında vizyona girecek.