Dita'nın striptiz şovu Hadise'yi etkiler mi?

Dita'nın striptiz şovu Hadise'yi etkiler mi?
Dita'nın striptiz şovu Hadise'yi etkiler mi?

Dünyaca ünlü striptizci Dita von Teese, Eurovision?da Almanya şarkısını söylerken şov yapacak.

MOSKOVA - Dita Von Teese, sesiyle ünlü olan biri değil ama 16 Mayıs’ta Moskova’da düzenlenecek Eurovision Şarkı Yarışması’nda Hadise’den ve diğer şarkıcılardan rol çalacak. Gerçek adı Heather Sweet olan dünyaca ünlü ABD’li striptizci, final gecesi sahnede Alman pop ikilisi Alex Swings Oscar Sings’e eşlik edecek. İkili ‘Miss Kiss Kiss Bang’ adlı şarkılarını seslendirirken, 36 yaşındaki Dita da striptiz şovu yapacak.
Moskova’da ön hazırlıkları ve provaları bugün başlayacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise ise ‘Düm Tek Tek’le Belçika’da en iyi 50 şarkıyı belirleyen ‘Ultra Top 50’ listesinde ilk sıraya yükseldi. Hadise, dünyada birçok ülkede zirveye oturan ve Belçika’da son bir aydır Ultra Top 50’nin bir numarası olan Lady Gaga’nın ‘Poker Face’ adlı parçasını geçerek ilk sıraya yerleşti.
Yarışmada TRT, Hadise’ye dünyaca ünlü Türk lokumuyla destek verecek. İçinde birer adet ‘kaymaklı fıstıklı sultan lokumu’, üstünde de Türk bayrağı, Türkiye, TRT ve lokumu üreten firma Altınay’ın logosuyla Hadise’nin fotoğrafı bulunan 100 bin kutu Moskova’ya gönderilecek. Lokumlar, hem Türkiye’nin reklamı hem de Hadise’ye destek vermek amaçlanarak ücretsiz dağıtılacak. (Yaşam Servisi, aa)