'Diziyle gerçek hayatı karıştırmayın'

'Diziyle gerçek hayatı karıştırmayın'
'Diziyle gerçek hayatı karıştırmayın'
'İnadına Aşk' dizisinin oyuncuları Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 Kanalı'ndaki Turki Ekstra programına konuk oldu. Oyunculardan Açelya Topaloğlu hayranlarına, "Diziyle gerçek hayatı karıştırmayın" diye seslendi.

RADİKAL - Fox TV'de yayımlanan 'İnadına Aşk' dizisinin oyuncuları, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programına katıldı. Dizinin oyuncularından Açelya Topaloğlu keyifli, aksiyonlu ve yorucu çekimlerde canlandırdığı ‘Defne’ karakterini çok sevdiğini söyledi ve gerçek yaşamında hayranlarını, canlandırdığı ‘Defne Barutçu’ karakteri gibi çok mu konuştuğu yönündeki sorularıyla karşılaştığını anlattı. "Evet, çok konuşuyorum. Ama Defne gibi hızlı değil" diyen Topaloğlu, daha önce oynadığı ‘Kaçak Gelinler’ dizisinin bitmesine üzüldüğünü anlatırken "Devamını getiremedik. Sebebini bilemedim" diye konuştu. Annesinin, sakatlanmasından korktuğu için dans yerine kendisini oyunculuğa yönelttiğini anlatan Topaloğlu, hayranlarına, "Dizi ile gerçek hayatı birbirine karıştırmayın" diye seslendi.


NİLAY DURU: HEPSİ ’KÖR AŞIK’ OLDU’

Nilay Duru ise dizide canlandırdığı ‘Yeşim Aras’ karakteri gibi inatçı olmadığını ve aşkın kolay yakalandığına inanmadığını söyledi. Duru, canlandırdığı karakter ve kendisini karşılaştırırken "Aşk, zor bir şey. Aşkı da, hem inatçılığı da bedene zor aldığım için ikisi de değilim" dedi. Duru, bir soru üzerine, "Şu anda benim için aşk yok. Oldu daha önce. Yani şu anda yok. Hepsi unutup ‘kör aşık’ oldular" dedi.

KARADENİZ YEMEKLERİ İKİ KİLO ALDIRDI
Nilay Duru, Karadeniz bölgesinin yeşil ve yemek açısından çok özel olduğunu anlatırken, "Söylemesi ayıp; iki kilo alıp geldim. Vermeye uğraşıyorum hâlâ. O yüzden bana pek yaramadı Karadeniz" diye espri yaptı.

Dizide, sinirli bir Karadenizli olan ‘Çınar Barutçu’ karakterini canlandıran Eren Vurdem, aile kökeninin Kafkas olduğunu anlatırken, son üç kuşak aile fertlerinin İstanbul’da dünya geldiğini söyledi. Vurdem, "Çınar, Karadenizli olduğu için onda biraz ‘Laz damarı’ var fazla sinirli yani. Ama ben o kadar sinirli değilim" diye konuştu. (DHA)