Dövmenize karar verdiniz mi?

Dövmenize karar verdiniz mi?
Dövmenize karar verdiniz mi?
İstanbul, dünyanın farklı köşelerinden dövme ustalarını ve dövme tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor. 2-4 Ekim arasında Maslak Arena'da düzenlenecek İstanbul Tattoo Convention dövme kültürüne de saygı duruşu niteliğinde bir dövme festivali...

RADİKAL - Türkiye 'de ilk defa 2012 yılında gerçekleşen dövme festivali İstanbul Tattoo Convention 2015, 2-4 Ekim arasında Türkiye'den ve dünyadan dövme ustaları ile bu vücut sanatının tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Maslak Arena’da düzenlenecek İstanbul Tattoo Convention 2015'te Hollywood yıldızları ve dünyaca ünlü sporcuların dövmelerinde imzaları bulunan dövme sanatçıları hünerlerini sergileyecek, etkinlik kapsamında ziyaretçiler sürpriz şovlar ve konserlerle dolu bir haftasonu geçirecek.

Standlarda yapılan dövmeler, 'en iyi dövme sanatçısı' ve 'en iyi dövme' kategorilerinde yarışacak. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan festivale Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Almanya, Japonya, ABD, İngiltere, Yunanistan, İskoçya ve Kazakistan gibi ülkelerden 80 dövme sanatçısı katılacak.

Maslak Arena 'Open Air' alanında düzenlenecek etkinlikte 70’e yakın dövme standı kurulacak. Vücut boyama şovları ve 'Dövme Kraliçesi' yarışması yapılacak. Festival sonunda En İyi Dövme Sanatçısı Ödülü de sahibini bulacak. Üç gün sürecek festivalin müzik ayağında Pentagram, Can Gox, Cem Köksal, Gür Akat, Gitarizma, ?Blacktrick, Rainbow Blues Band, The Ayılar, DJ Soydan Yakuza sahne alacak. Ayrıca bir pole dance gösterisi de sahnelenecek. 

İstanbul Tattoo Convention 2015 2 Ekim 14.00 - 04 Ekim 12.00 saatleri arasında Maslak Arena, İstanbul'da. Biletler, Biletix'te...