Düğün Dernek 2 yüzünü gösterdi

Düğün Dernek 2 yüzünü gösterdi
Düğün Dernek 2 yüzünü gösterdi
Türk sinema tarihinin gelmiş geçmiş en büyük gişe başarılarından birine imza atan Düğün Dernek filminin devamı olarak Aralık ayında vizyone girmeye hazırlanan Düğün Dernek 2 Sünnet filmi ilk görüntüleriyle yüzünü gösterdi.

RADİKAL - Daha önce sette çekilen fotoğrafları basında büyük ilgi gören Düğün Dernek 2 Sünnet filminin ilk teaser videosu sosyal medyada dolaşmaya başladı. Selçuk Aydemir imzasını taşıyan ve Ahmet Kural, Murat Cemcir ikilsinin başrollerini paylaştığı yapımın devam filminde çok daha geniş bir kadro izleyiciyi bekliyor. Bir önceki filmin kadrosuna Erdal Tosun ve Ayhan Taş gibi isimlerin eklendiği görülen filmin öncelikle afişi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kardeş Payı dizisindeki Sezai Usta karakteriyle adeta özdeşleşen Ayhan Taş'ın bıyıksız halini ilk defa gören pek çok sosyal medya kullanıcısının tatlı bir dille isyan ettiği görüldü.

Bununla birlikte 16 Ekim'de yayınlanan, filmin ilk teaser görüntüleri de şimdiden izleyiciyi gülmeye hazırladı. Teaser görüntülerinde daha önce sosyal medyada "Yer çekimine meydan okuyan halay" olarak fenomen haline gelen bir görüntüye son derece başarılı bir gönderme yaptığı görülen Düğün Dernek ekibinin, sinema salonlarını yine kahkahaya boğacağı kesin gibi gözüküyor. Ahmet Kural daha serinin ilk filminde de başarılı bir Sivas halayı performansı göstermiş ve film o sahneyle birlikte anılmıştı.