Düğün Dernek'ten Kardeş Payı'na

Düğün Dernek'ten Kardeş Payı'na
Düğün Dernek'ten Kardeş Payı'na
Düğün Dernek filminin ekibi bu sefer Kardeş Payı dizisiyle seyircinin karşısına çıkıyor.

Radikal.com.tr - "Düğün Dernek" filmi ile altı milyondan fazla izleyiciye ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni dizileriyle ekrana dönüyorlar.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Düğün Dernek'i de yöneten Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

'Düğün Dernek', 6 milyonu geçti

'Düğün Dernek' Cem Yılmaz'a gitti ama...


Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama " Dünya 'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Tatlıses 'Düğün Dernek'e katılmadı

Düğün Dernek'in sırrı ne?

'Düğün Dernek'i bozuk ruh halimiz 'patlattı'