Dünyanın en uzun penisinin sahibi dertli

Dünyanın en uzun penisinin sahibi dertli
Dünyanın en uzun penisinin sahibi dertli
Dünyanın en uzun penisine sahip kişisi Amerikalı Jonah Falcon, işsizlikten şikâyetçi.nnesiyle yaşayan 39 yaşındaki Brooklyn’li Falcon, ‘Rolling Stone’ dergisinde ve HBO kanalındaki belgeselde 34 santimetrelik penis boyuyla ilgili olarak yer almasından beri düzgün bir iş bulamadığını söylüyor. Bir internet sitesinde video oyunları eleştirmenliği yaptığını söyleyen Falcon, bunun düzenli bir iş olmadığından ve ekonomik krizde geçinmekte zorlandığından yakınıyor. Porno endüstrisinde çalışmak istemeyen Falcon, “Böyle bir şey yaparsam kimse beni ciddiye almaz” diyor. (Yaşam Servisi)


  http://www.radikal.com.tr/97411197411125

  YORUMLAR
  (25 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sayın editör - dasildasil

  bu haber kaç gündür ana sayfada?

  BUNCA VAHIM CIDDI OLAY VARKEN - gunesin cocuklari

  Bu penis haberinin okuyucular tarafindan en cok yorum alan ve en cok oy verilen haber olmasi hem uzucu hem de dusundurucu Kardesim haberi begenmiyorsan tiklamiyacaksin hatta yorumlamiyacaksin ki editorde ya bu tip haberler prim yapmiyor diyip gelecek sefere yayina koymasin Aksi takdirde elestiriyim derken haberi negatiftende olsa on plana cikartmis oluyorsun diger onemli haberlere olan degerli tepki ve yorumlar arka planda kaliyor

  NERDEN BELLİ - Hevwelatî

  Adamın bilmem nesi kaç santim.o zaman açıpta göster arkadaş belki takmadır.belki reklamdır.Adam gibi at meydana erkek adamın malı meydanda olur.

  BEYLER ARTIK ŞU GÖRÜNTÜYÜ KALDIRSANIZ - soguksulu

  Belden aşağı haberlere çok mu merak sarıldı?

  Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. - zeusks

  Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. bizene adamın şeyinden önemli olan boyutu değil işlevi

  haberin kaynagi - bonobo

  bu yazi kaynak belirtilmeden turkiye'de kalitesi yuksek bir gazetenin ana sayfasina giriyor. binlerce insan tikliyor ve haber en cok okunan haber oluyor. Radikal gazetesi bundan inanilmaz maddi ve manevi menfaat sagliyor. Bu yaziyi radikal yazmadi. Bu yazi bir yerden alinmis (google'a huffingtonpost jonah falcon yazin gorursunuz), tercume edilmis ve kaynak belirtilmemis. Bu yapilan en kibar tabiriyle emek hirsizligidir ve hic bir, ne gazetecilik, ne de akademik etikte yeri yokdur.

  mizahla, tutuculukla bir alakasi yok - bonobo

  Baslikdan tutunda icerigine kadar buram buram ataerkillik, macoluk, komplekslilik kokuyor bu haber. Mizah diyenlere soruyorum, sizi gulduren nedir burada? Basliklar genelde carpici oluyorlar. Insanlarin tiklamasini, bakislarin icerige yoneltmesini saglamak icin. Simdi bu baslikda da, o kadar klise bir yontem izlenmiski soyle ozetlenebilir. 1/ varsayim: "penis boyu kucuk olan insanlar mutsuzdur." 2/ penisi cok buyuk bir insan bulduk. 3/ bu kisi mutlu degil ama dertli, hadi haber yapalim.... Bunun adi magazin gazetecegiligidir. Yapilacaksa da ilk sayfada yapilmaz. Acin herhangi ciddi bir gazetenin (mesela lemonde, guardian..) internet sayfasini boyle birsey golemezsiniz.