Dursun Ali Erzincanlı kaza geçirdi

Dursun Ali Erzincanlı kaza geçirdi
Dursun Ali Erzincanlı kaza geçirdi
Dursun Ali Erzincanlı, Yalova-Termal ilçesinde arabasıyla kaza yaptı yaralanan annesi hastaneye kaldırıldı.

RADİKAL- Dursun Ali Erzincanlı, Yalova- Termal ilçesinde arabasıyla kaza yaptı yaralanan annesi hastaneye kaldırıldı.

Yalova'nın Termal ilçesinde, sanatçı Dursun Ali Erzincanlı'nın karıştığı trafik kazasında Erzincanlı'nın annesi ile bir kişi yaralandı.

Termal ilçesine bağlı Kadıköy Belediyesinde, sanatçı Dursun Ali Erzincanlı yönetimindeki Otomobil ile Yasin Korkmazlar idaresindeki otomobil çarpıştı.

Kazada, Erzincanlı'nın annesi Meliha Erzincanlı ile diğer aracın şoförü Korkmazlar hafif şekilde yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerince Yalova Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Meliha Erzincanlı'nın durumunun iyi olduğu ancak sabaha kadar müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Erzincanlı, hastanede yaptığı açıklamada, Yalova'nın Termal ilçesinden İstanbul 'a giderken kazanın meydana geldiğini söyledi.

Kazada ciddi bir yaralanmanın olmadığını belirten Erzincanlı, "Kaza nedeniyle annem göğsünü çarptığı için nefes alıp vermede sorun yaşadı ve ona oksijen verdiler. Hamdolsun hayati bir tehlikesi yok. Kazayı yapan arkadaşın durumu da iyi. Arabanın direksiyonunda ben vardım. Hatalı bir sollama. Sıkıntılı bir şey oldu ama Allah'tan kimseye bir şey olmadı. Annem şu an müşahedede. Doktorlar karar verecekler. Beyin cerrahı geldi, beyinle alakalı bir şey yok. Sadece nefes alıp vermede biraz sorun var" diye konuştu. İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu da Erzincalı'ya destek için hastaneye geldi. (AA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  yazar

  ,

  termal

  ,

  beyin