Ebru Gündeş 'Yıldızlı Geceler'deydi

Ebru Gündeş 'Yıldızlı Geceler'deydi
Ebru Gündeş 'Yıldızlı Geceler'deydi
Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında BKM organizasyonuyla devam eden yaz konserlerinde dün akşam sahnede Ebru Gündeş vardı. Avustralyalı grup Phoenix'in ışık gösterileri ve dans şovlarıyla geceye başlayan Gündeş sahneye Ozan Doğulu'yla birlikte çıktı.

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında BKM organizasyonuyla devam eden yaz konserlerinde dün akşam sahnede Ebru Gündeş vardı. Avustralyalı grup Phoenix’in ışık gösterileri ve dans şovlarıyla geceye başlayan Gündeş sahneye Ozan Doğulu'yla birlikte çıktı. ‘Yaparım Bilirsin’ parçası ile müzik severleri selamlayan ikili ‘Sen Yoluna Ben Yoluma’, ‘Seni İstiyorum’ parçalarında sahnede beraber performans sergiledi.

Gecede İstanbul Arabesque Project ile hazırladığı ‘Senin Olmaya Geldim’ ve ‘Yalan’ parçalarını Rock versiyonları ile yorumlayan Ebru Gündeş’e binlerce dinleyicisi eşlik etti. Ünlü sanatçı, bu gece için yaptığı özel repertuvarında ‘İkimizin Yerine’, ‘Beyaz’, ‘Biliyorsun’, ‘Tükeneceğiz’, ‘Ölümsüz Aşklar’, ‘Aldırma’, ‘Alev Alev’, ‘Demir Attım’, ‘Fırtınalar’, ‘Sen Allahın Bir Lütfusun’, ‘Senin Olmaya Geldim’, Çingenem’, ‘Telafi’, ‘Yalan’, ‘İyi Şanslar’ gibi parçalara yer verdi.

Gündeş’i izlemeye gelenler arasında Şenay Düdek, Ayşe Özyılmazel, Rahşan Gülşan, Tuğbe Özerk ve Gündeş’in eşi Rezza Zarrab da vardı. Gündeş ve Serdar Ortaç 8 Eylül akşamı birlikte vereceği konser ile yeniden Turkcell Yıldızlı Geceler’de Harbiye Açıkhava Sahnesi’nin konuğu olacak.