Ebru Polat kavga hakkında konuştu: "Nişanlım baskı yapıyor, bunalıma girdim"

Ebru Polat kavga hakkında konuştu: "Nişanlım baskı yapıyor, bunalıma girdim"
Ebru Polat kavga hakkında konuştu: "Nişanlım baskı yapıyor, bunalıma girdim"
Fenerbahçeli Selçuk Şahin ile oyuncu İbrahim Çelikkol'un geçen haftaki kavgası hala gündemde. İddialarda adı geçen Ebru Polat da yaptığı açıklamayla Şahin ve Çelikkol arasındaki tartışmaya katıldı.

RADİKAL - Ebru Polat Fenerbahçeli Selçuk Şahin ile oyuncu İbrahim Çelikkol'un kendisi yüzünden kavga ettikleri iddialarından çok rahatsız oldu.

Polat, "Bir tarafta karaktersiz denilen aksine çok delikanlı bir adam, diğer tarafta çok sevip saydığım bir insan. Ama her şeyden önce ben nişanlıyım. Çok büyük baskı altındayım nişanlım tarafından. Bunalıma girdim. Lütfen biraz anlayış" dedi.

Fenerbahçeli Selçuk Şahin de, oyuncu İbrahim Çelikkol'la, eski sevgilisi Ebru Polat yüzünden kavga ettiği haberlerini yalanladı.

Ebru Polat'tan kavga açıklaması

Şahin, "Sanırım o akşam, yanımda, nişanlımı rahatsız edebilecek karakterde olan bir TV delikanlısını koruma adına yapılmış bir haber . Olay tamamen nişanlımın rahatsız edilmesinden dolayı olmuştur" diye konuştu.

 

Ayakkabı canavarı Ebru Polat bu olaya çok sinirlendi!

NİYE KAVGA ETTİLER?

Amerika’dan İstanbul ’a dönen İbrahim Çelikkol’un Ortaköy Albüm’deki ilk eğlence gecesi tatsız bitmişti. Mekan çıkışında Fenerbahçeli Selçuk Şahin’in nişanlısı Emel Demiryürek’e çarpan Çelikkol, futbolcunun hışmına uğramıştı. Şahin, alkollü oyuncunun Demiryürek’i rahatsız ettiğini söyleyerek üzerine yürümüş; ikiliyi güvenlik görevlileri ayırmıştı.

Kavganın nedeni Ebru Polat mı?

Bir gün sonra bu tartışmanın asıl nedeninin futbolcunun eski sevgilisi Ebru Polat olduğu ileri sürülmüştü. Polat ile Şahin bir dönem büyük aşk yaşamış, hatta ilişkileri evlilikten dönmüştü. Gece kulübünde birlikte eğlenen Polat ve İbrahim Çelikkol’u kıskanan Şahin’in çileden çıktığı; nişanlısına çarpılmasını da bahane ettiği iddia edilmişti.

Tuğba Özay ve Ebru Polat kavga etti mi?