Ebru Şallı ile Sinan Akçıl barıştı!

Ebru Şallı ile Sinan Akçıl barıştı!
Ebru Şallı ile Sinan Akçıl barıştı!
Mart ayında ilişkilerini noktalayan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın ayrılığı kısa sürdü. Geçtiğimiz haftalarda Ayşe Akın ile Akçıl'ın yakınlaşması sebebiyle aralarının açıldığı ve ayrıldıkları öğrenilen Sinan Akçıl ve Ebru Şallı ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı.

RADİKAL -   Star 'ın haberine göre, Akçıl'ın Şallı için yaptığı "Vazgeçilmezim" şarkısı, iki sevgiliyi yeniden bir araya getirdi. Şarkıdan çok etkilenen Şallı, "ilişkiye devam" kararı aldı. Şallı ve Akçıl'ın geçen yaz yat gezisiyle yaptıkları yaz tatilleri çok konuşulmuş ve ikilinin sıcak görüntüleri magazin manşetlerinden inmemişti. Akçıl'ın Şallı'yı etkileyelen şarkısının sözleri şu şekilde:

Sen bir meleksin
Her şey demeksin
Tut hep elimi
Vazgeçilmezim

Bu sözlerden çok etkilenen ve ilişkiye devam kararı alan Şallı ile Akçıl'ın bu yaz da birlikte tatile çıkma ihtimalleri yüksek görünüyor.


  ETİKETLER:

  Magazin

  ,

  Star

  ,

  bu yaz

  ,

  sıcak

  http://www.radikal.com.tr/135356513535651

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  komik - user1083467

  Haberin girişinde bir fotoğraf var, Akçıl elinde gitar oturmuş, Ebru Şallı fotoğrafını çekiyor. Aralarında en fazla 1,5 metre mesafe var ama kadın en az 270 mm tele objektif kullanıyor. Yani spor fotoğrafçılarının müsabakalarda alan kenarından sporcuyu çekmek için kullandıkları 30 metre mesafeden bile yakın çekim yapabildikleri bir lens. Bu denkleme göre Ebru Şallı o durduğu yerden Akçıl'ın ancak kaş kıllarını falan çekiyordur. Havalı görünücem derken cahil ve aptal görünmüşsünüz. Bu arada haber de gereksiz ötesi....