Ece Erken: 'Hayatımdan endişe ediyorum'

Ece Erken: 'Hayatımdan endişe ediyorum'
Ece Erken: 'Hayatımdan endişe ediyorum'
Ece Erken, twitter'daki sapığının tekrar ortaya çıkmasıyla sarsıldı. Yetkililere seslenen güzel sunucu, 'Hayatımdan endişe ediyorum' dedi.

Güzel sunucu Ece Erken'in üzerinde kara bulutlar dolaşıyor... Ehliyetine el konulan, eski eşi Tuncer Özilhan'ın peşini bırakmadığını söyleyip gözyaşı döken Erken, geçtiğimiz haftalarda twitter 'daki sapığı yüzünden sıkıntılı günler yaşamıştı. Tacizci hayranının yakalanmasıyla rahat bir nefes alan Ece Erken, önceki akşam ise yine kabus dolu anlar yaşadı.


KABUS GERİ DÖNDÜ Ünlü sunucuya "Ya benimsin ya kara toprağın, seni ilk gördüğüm yerde kafana kurşun sıkmayan ne olsun" diye cümleler kuran şahıs, başka bir hesap açarak twitter'da yine Ece Erken'i taciz etti. Serbest kaldıktan sonra ilk işi yine Erken'in peşine düşmek olan gencin bu tacizi üzerine ünlü sunucu da isyan etti.

SAVCILIĞA GİDECEK
Emniyet Müdürlüğü yetkililerine seslenen Ece Erken, "Hayatımdan endişe ediyorum" dedi. Savcılığa da başvuracağını söyleyen ünlü sunucu, buna rağmen twitter'daki tacizlerin önüne geçemedi. Israrcı şahıs, dün de Ece Erken'e "İstediğin kadar beni engelle, polis ve savcılıktan da korkmuyorum... Seni unutmam için ölmem lazım, ben seni ölümüne seviyorum" gibi sözler yazdı.