Edremit Belediyesi ve Ajdar arasında Twitter'da şok mesajlaşma

Edremit Belediyesi ve Ajdar arasında Twitter'da şok mesajlaşma
Edremit Belediyesi ve Ajdar arasında Twitter'da şok mesajlaşma
Balıkesir'in Edremit ilçesinde çekeceği klip için belediyenin Twitter hesabına mesaj yollayarak mekan soran şarkıcı Ajdar aldığı yanıtla şoke oldu.

Yeni albümüne çekeceği klip için Edremit'i mekan seçen şarkıcı Ajdar, Edremit Belediyesi'nden hiç beklemediği bir yanıt aldı.

Vatan Gazetesi’nin haberine göre Ajdar Twitter hesabı üzerinden Edremit Belediyesi'ne "Yeni albümüm için klipleri Edremit'te çekeceğim nereleri önerirsin @EdremitBelediye?" diye sordu. Ajdar'a belediyenin resmi hesabından "Hangi tarihlerde? Ona göre belediyeyi kapatalım." yanıtı geldi. Belediyenin verdiği bu yanıt birçok kullanıcı tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

TARTIŞMAYA KARTAL BELEDİYESİ DE KATILDI

Ederemit Belediyesi'nin bu yanıtının ardından Ajdar'a destek Kartal Belediyesi'nden geldi. Kartal Belediyesi'nin twitter hesabından "@EdremitBelediye Kartallı sanatçımıza gerekli ilgi ve desteği verirseniz seviniriz" mesajı paylaşıldı. Bu mesajın ardından sessizliğini bozan Ajdar, "Benin starlığımın farkında değiller henüz. Bir dünya starı ilçenize geliyor kendinizden utanın utanın" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Twitter

  ,

  Vatan

  ,

  Mekan

  ,

  sosyal

  ,

  Resmi

  ,

  2015

  ,

  havale