Efsane golfçü 'kaza'yı kabul etti

Efsane golfçü 'kaza'yı kabul etti
Efsane golfçü 'kaza'yı kabul etti

Rachel Uchitel, ?Woods?la herhangi bir ilişkim yok? diyor.

Tiger Woods 'özür' açıklaması yaparak kaza hakkındaki şüpheleri adeta doğruladı. Dün ortaya çıkan garson Jaimee Grubbs da golfçüyle ilişkisi olduğunu iddia ediyor

Woods son açıklamasında eşi Elin’den özür diliyor.

LONDRA - Geçen hafta geçirdiği şaibeli kazanın nedeninin gerçekten ‘ağaç’ mı yoksa kendisini aldatmasına öfkelenen karısı Elin’in golf sopalı saldırısı mı olduğu hâlâ tartışılırken, Tiger Woods dün evlilikdışı ilişkisi olduğuna dair söylentileri doğruladığını düşündürecek bir açıklama yaptı.
Resmi internet sitesinde açıklamasını yayınlayan Woods, “Aileme ihanet ettim ve haddimi aştığım için tüm kalbimle pişmanlık duyuyorum. Kendi değerlerime ve ailemin hak ettiği davranışa uygun davranmadım” dedi. Woods kendisini düzeltmek, ailesinin hak ettiği eş ve baba olabilmek için elinden geleni yapacağını söyledi, kendisine destek olan herkesten özür diledi.
Açıklamadan önceyse ünlü golfçünün özel yaşamıyla ilgili yeni iddialar gündeme gelmişti. Jaimee Grubbs adlı bir bar garsonu, US Weekly adlı dergiye 33 yaşındaki golfçüyle 31 ay süren bir ilişkisi olduğunu söyledi. Grubbs, kanıt olarak elinde telesekreter kaydı ve kısa mesajlar olduğunu öne sürdü.
Grubbs’ın iddialarına göre ikili ilk kez San Diego’da bir otel odasında birlikte oldu. Buluşmanın tarihini vermeyen Grubbs, “Beni kavrayıp öptü, soyunup sevişmeye başladık. Sonrasında ‘Gitmen gerek’ der gibiydi. Başka biriyle birlikte uyuma konusunda iyi olmadığını söyledi. Golften bahsetmedik. Bazen onun stresli yaşamından söz ettik. Hayatının bunaltıcı olduğunu söylüyordu” diyor.
Dergi Grubbs’ın sözünü ettiği telesekreter mesajını online olarak yayımlamayı planladığını da açıkladı.
Mesajda karısının kendisinden şüphelendiğini söyleyen Woods, Grubbs’a kazadan üç gün önce mesaj atıp eşinin telefonuna baktığını ve kendisini arayabileceğini söylemiş. Grubbs’ın iddiasına göre ünlü golfçü eylülde şu mesajı gönderdi: “Yakında seni yoracağım. İlgime ihtiyacın var.” Ekimde gönderdiği mesajdaysa “Planlar değişti. Benimle Island Hotel’de buluş. Orası güvenli. Oda tuttum. 905 numara” dedi.
Öte yandan Florida Otoyol Devriyesi, kazayla ilgili incelemesini tamamladı. Woods’a dikkatsizlikten ötürü 164 dolar (246 TL) para cezası verilmesine ve ehliyetine dört puanlık ceza işlenmesi kararı verildi. Ünlü golfçüyle ilişkisi olduğu iddia edilen Rachel Uchitel ise yuva yıkan biri olmadığını söyleyerek, “Woods’la ilişkim yok. Bu Tiger’ın ailesi için korkunç bir şey. En kötüsü, bu doğru değil” dedi. (The Daily Mail)