Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!

Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!
Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!
O Ses Türkiye TV8 ekranlarının yeni şampiyonu Ebru Gündeş'in yarışmacısı Elnur Hüseynov oldu ve şimdi Elnur Hüzeynov Eurovision'a katılacak.

TV8’de, 29 Eylül ’de başlayan ‘O Ses Türkiye ’nin birincisi Azerbaycanlı Elnur Hüseynov oldu. Elnur Hüseynov kazandığı bu başarı ile şimdi de Eurovision yolunda.
Elnur seyircilerden 1 milyonun üzerinde SMS oyu toplayıp yarışmanın 4 yıllık tarihinde rekor kırdı. Ayrıca ülkesinden müjdeli bir haber aldı! Azerbaycanlı yetkililer ‘O Ses Türkiye’deki performansı ile dikkat çeken Elnur Hüseynov’u, Mayıs 2015’te yapılacak ‘Eurovision Şarkı Yarışması’na göndermeye karar verdi.

Elnur 2008’de ‘Day After Day’ ile Azerbaycan’ı temsil etmiş, 8’inci olmuştu.'TORPİLİM YOK'
Elnur Hüseynov’un ‘O Ses Türkiye’de yer alması “Profesyonel şarkıcının bu yarışmada işi ne?” tartışmasını da başlattı. Bunun üzerine Acun Medya yarışmadaki şarkıcılardan 7’sinin çeşitli kulüp ve barlarda şarkı söylediğini, bu konuda kısıtlama getirmediklerini açıkladı Elnur Hüseynov torpilli olduğu yolundaki iddialara 'Asla böyle bir şey sözkonusu değil. Yarışmaya 4 ay önce video gönderip katıldım.' (Gazetevatan)

Elnur kazandı O Ses Türkiye jürisi karıştı

O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Hüseynov

Beyoncé'nin Photoshop'suz fotoğrafları internete sızdı

Sibel Kekilli evlilikten sıkıldı!

Perihan Savaş: Benim adımı anmayın!