Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!

Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!
Elnur Hüseynov Eurovision'a gidiyor!
O Ses Türkiye TV8 ekranlarının yeni şampiyonu Ebru Gündeş'in yarışmacısı Elnur Hüseynov oldu ve şimdi Elnur Hüzeynov Eurovision'a katılacak.

TV8’de, 29 Eylül ’de başlayan ‘O Ses Türkiye ’nin birincisi Azerbaycanlı Elnur Hüseynov oldu. Elnur Hüseynov kazandığı bu başarı ile şimdi de Eurovision yolunda.
Elnur seyircilerden 1 milyonun üzerinde SMS oyu toplayıp yarışmanın 4 yıllık tarihinde rekor kırdı. Ayrıca ülkesinden müjdeli bir haber aldı! Azerbaycanlı yetkililer ‘O Ses Türkiye’deki performansı ile dikkat çeken Elnur Hüseynov’u, Mayıs 2015’te yapılacak ‘Eurovision Şarkı Yarışması’na göndermeye karar verdi.

Elnur 2008’de ‘Day After Day’ ile Azerbaycan’ı temsil etmiş, 8’inci olmuştu.'TORPİLİM YOK'
Elnur Hüseynov’un ‘O Ses Türkiye’de yer alması “Profesyonel şarkıcının bu yarışmada işi ne?” tartışmasını da başlattı. Bunun üzerine Acun Medya yarışmadaki şarkıcılardan 7’sinin çeşitli kulüp ve barlarda şarkı söylediğini, bu konuda kısıtlama getirmediklerini açıkladı Elnur Hüseynov torpilli olduğu yolundaki iddialara 'Asla böyle bir şey sözkonusu değil. Yarışmaya 4 ay önce video gönderip katıldım.' (Gazetevatan)

Elnur kazandı O Ses Türkiye jürisi karıştı

O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Hüseynov

Beyoncé'nin Photoshop'suz fotoğrafları internete sızdı

Sibel Kekilli evlilikten sıkıldı!

Perihan Savaş: Benim adımı anmayın!


  http://www.radikal.com.tr/129757112975715

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user1007364

  torpilli olmasa da hakkiyla birinci olamaz çünkü bugüne kadar i ses Türkiye nin en zayif finalisti. bırakın yarışmayı kazanmayı yarı finale gelmesi bile mucize. ne yarı finalde ne de finslde varlık gosteremeyen birinin birinciliği söz konusu ama ne yaparsın hakeden kazanamiyor

  bizim adimiza degil - user649322

  yorum yapan kisi bizim adimiza degil azeriler adina gidiyor eurovizyona.

  - user585718

  Barlarda şarkı söyleyenle daha önce eurovizyona katılmışı aynı kefeye mi koyuyorlar kesinlikle Rezanın ve Acun'un ebru gündeşe kıyağı ne hallere düştük göz göre göre hile şaibeli birincilik

  Eurovision - user399986

  Direkt ilgili olmayabilir belki ama; adının Reza Sarraf ile anılan ve Ebru Gündeş'in yarışmacısı olan bu kişi Türkiye'nin itibarı adına Eurovision'a gönderilmemeli.Atiye,Yalın gibi bir sürü değerli şarkıcımız var.Niye onlar gönderilmiyor?

  isim - user1005460

  Lütfen doğru yazalım ismini Elnur Hüseynov!