Elton John baba oldu

Elton John baba oldu
Elton John baba oldu

Elton John (solda) ve David Furnish, çok mutlu olduklarını açıkladı.

Ünlü İngiliz şarkıcı ve eşi David Furnish, taşıyıcı anne aracılığıyla erkek çocuk sahibi oldu

‘Sir’ unvanlı İngiliz şarkıcı Elton John ’la Kanadalı eşi David Furnish, ABD’nin California eyaletinde yaşayan bir taşıyıcı anne aracılığıyla bir erkek çocuk sahibi oldu. Çift Usmagazine.com adlı internet sitesine, 25 Aralık’ta yani Noel günü dünyaya gelen çocuklarının tam adını Zachary Jackson Levon Furnish-John koyduklarını duyurdu. İkili açıklamada, “Zachary sağlıklı ve çok iyi durumda. Çok gururlu ve mutlu bir ebeveyniz” dedi. ‘Bu çok özel anda mutluluk ve sevinçle doluyuz’ diyen John ve Furnish, çocuklarının 3.6 kilogram ağırlığında olduğunu belirtti. 

Annenin kimliği gizli tutuluyor
Taşıyıcı annenin kim olduğu ve nasıl bir anlaşma yapıldığı konusundaysa açıklama yapılmadı. Çiftin sözcüsü, taşıyıcı annenin mahremiyetini korumak istediklerini, bu yüzden de anlaşmayla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamayacaklarını söyledi.
12 yıllık beraberliklerinden sonra 2005’te evlenen çift, daha önce Ukrayna’daki yetim bir çocuğu evlat edinmek istemişti. Ancak Ukraynalı yetkililer 62 yaşındaki Elton John’un çok yaşlı olduğunu söylemiş ve Furnish’le evliliklerinin tanınmadığını belirtmişti. ( bbc )


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  BBC

  ,

  Elton John

  ,

  Noel