Emre Altuğ: Evlilik starlığımı bitirdi

Emre Altuğ: Evlilik starlığımı bitirdi
Emre Altuğ: Evlilik starlığımı bitirdi
Magazin dünyasında 'örnek çift' olarak gösterilirken bir anda Çağla Şikel ile evliliğini sonlandırma kararı alan Emre Altuğ, sahnelerden uzak kalmasını da evliliğe bağladı. "Evlilik starlığı bitiriyor. Beni bitirdi. Tarkan çocuk dünyaya getirmedi, hâlâ star olarak anılıyor" dedi.

RADİKAL - Çağla Şikel ile sürpriz  şekilde boşanan Emre Altuğ, Habertürk 'ten Esin Övet'e dikkat çekici açıklamalar yaptı. Altuğ, baba olmanın, evlenmenin popstarlık kariyerini bitirip bitirmediği sorusuna, "Bitirdi, bitirdi beni, bitirdi" yanıtını verdi. Altuğ, evlilik adamı olmadığını da belirtti.

Evlendikten sonra sahnelerden kendini çok uzaklaştırdığını, çok fazla 'domestik' hale geldiğini anlatan Altuğ, şu açıklamaları yaptı:

"Çok evcimen hale geldim. Ben çocuklarımın üstünde yaşayan bir insan haline geldim. Bu her insan için geçerli değil. Ben üretmemeyi seçmişim. İçindeyken bu kadar fark etmemişim.

Tarkan çocuk dünyaya getirmedi, hâlâ star olarak anılıyor. Ajda Pekkan “Süperstar olmak için aileden vazgeçtim” dedi. 

Bu bir seçimdir, saygı duymak gerek. Bu hayat bizim hayatımız. Ben bunu seçmişim, hiç bilinçli seçmedim. Ama çocuklarım olduktan sonra o kadar o havaya girmişim ki biraz kendimi geri çekmişim. Kolay yapabileceğim şeyleri seçmişim. Üretime dayalı değil de, daha çok icraya dayalı şeyleri seçmişim. Ben eskisi kadar beste yapmadım, eskisi kadar kendimi öne atmadım."

Altuğ, evliliğin starlık kariyerini kaybettirdiğini de ifade etti. 

Altuğ, "Yeniden evlenir misin?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Bilmiyorum, nereden bileyim? Ama evlenmem gibi geliyor. İhtiyacım da yok şu anda. Evlilik bence en temel anlamda çocuk sahibi olmak için geçerli. Bence tamam, biz o defteri kapattık. Bir daha evlenmeye gerek yok. Ama hayat ne getirir bilinmez. En saçma şey büyük büyük laflar etmek bu anlamda. Duygu insanıyım. Ama evlilik adamı değilim. Evlenme teklif ederken ben de şaşırmıştım."

Çağla Şikel'den ayrılık açıklaması

Emre Altuğ Çağla Şikel hakkındaki 'tweet'i affetmedi

Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanmaya birlikte gitti

Çağla Şikel Emre Altuğ resmen boşandı

 


  http://www.radikal.com.tr/130865313086533

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  evlenince yıldız kayar - user911469

  Bir yerde haklı. evlenmeden anlaşılmıyor tabi ama emre altuğ evlenmeden önce daha aktifti.Şarkıları klipleri daha farklıydı. Aynı şey mustafa sandal içinde öyle.

  Çocuklar - user599164

  Yahu ilerde çocuklarından utanırsın bu laflar için ya. Tarkan çocuk yapmamışmış da. Ne kadar seviyesiz bir laf...

  ama - user649322

  cagla sikel gibi kizi da bi daha nerede bulacaksin?