En çok eski sevgili dövmesi siliniyor

En çok eski sevgili dövmesi siliniyor
En çok eski sevgili dövmesi siliniyor
Dövme merkezleri, sevgilisinden veya eşinden ayrılanların uğrak yeri haline geldi.

Ebru Şallı'nın, eski eski eşi Harun Tan'ın isminin baş harfimim göbeğine dövme yaptırması ve boşanmanın ardından o dövmeyi sildirerek, ensesine yeni sevgilisi Sinan Akçıl'ın 'S'sini yaptırması, eski sevgilinin ismini sildirme konusunu tekrar gündeme getirdi. Habertürk ''ün haberine göre dövme merkezleri, sevgilisinden veya eşinden ayrılanların uğrak yeri haline geldi. Güzellik merkezi müdürü Ayşe Gürkan, bu konuda yoğun bir talep olduğunu ve dövme sildirmek için gelen müşterilerin yüzde 45'inin eski sevgilisinin isminin yazılı olduğu dövmeyi sildirmek isteyenlerin oluşturduğunu söyledi.

Eski eşinin ismini sildirmek için gelenlerin arasında kadınları daha fazla olduğunu belirten Gürkan, eski sevgilisinin ismini sildirmeye yeni sevgilisiyle gelenlerin olduğuna da dikkat çekti.

Demet Akalın : Önder Bekensir eski eşi Demet Akalın'ın ismini dövme yaptırdı, ayrılınca hemen sildirdi. Bunun üzerine ünlü popçu da Bekensir'in isminin yazdığı dövmesini sildirdi.

Hadise -Sinan Akçıl: Şarkıcı Hadise, 2 yıl birlikte olduğu besteci Sinan Akçıl ile tanışma günü olan 27 Aralık 2008'i roman rakamıyla bileğine yazdırdı. Ancak çift, ayrılınca dövmeleri sildirdiler.

Ece Gürsel: Manken Ece Gürsel de eski sevgilisi Zaza Ender'in baş harfini sırtına dövme yaptırmış ve ikili ayrılınca sildirmişti.