En iyi blog ve web siteleri 10 Aralık'ta belli oluyor

En iyi blog ve web siteleri 10 Aralık'ta belli oluyor
En iyi blog ve web siteleri 10 Aralık'ta belli oluyor
Türkiye'nin en iyi blog ve web sitelerinin belirlendiği Bumerang Ödülleri 10 Aralık günü sahiplerini bulacak.

RADİKAL – Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Bumerang Ödülleri için blog dünyasının geri sayım heyecanı başladı.

Her yıl Türkiye ’nin en iyi blog ve web sitelerinin ödüllendirildiği Bumerang Ödülleri bu yıl 10 Aralık Çarşamba günü The Sofa Hotel’de gerçekleştirilecek.

En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En İyi Yerel Site, En Çalışkan Site , En İyi Çıkış Yapan Blog ve En Uzman Blog olmak üzere 7 farklı kategoride yarışacak olan bloglar SMS oylaması ve alanında uzman jüri kadrosu tarafından değerlendirilecek.

Geçtiğimiz yıl 1700’ün üzerinde başvuru alan ve yaklaşık 45 bin SMS’in gönderildiği yarışmada; bu yıl kategoriler katılımcıların talepleri göz önünde bulundurularak değiştirildi. Bloggerlar artık “En Çalışkan Site” ve “En İyi Çıkış Yapan Blog” olmak üzere 2 yeni kategoride de bloglarıyla yarışabilecekler.


TÜRKİYE’NİN İLK ‘İÇERİKLE PAZARLAMA’ ETKİNLİĞİ
Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl gündüz etkinlikleri bloggerlarla birlikte reklam ve pazarlama dünyasına da hitap edecek. İçerikle Pazarlama’dan Mobil Pazarlamaya günümüzün popüler konularının konuşulacağı Content Marketing Konferansı bölümü önemli isimleri ağırlayacak. Aynı zamanda bloggerlar klasikleşen “İyi İçerik Atölyesi”nde blog dünyasında fark yaratmanın sırlarını keşfedecek.

Ayrıca Boomads içerikle pazarlama ve sosyal medya reklam platformunu en etkin şekilde kullanan ajans ve markalara da ödül verilecek.

Gündüz The Sofa Hotel’de, gece ise İKSV Salon’da gerçekleşecek olan etkinlikte Ozan Doğulu da sahne alacak. Detaylı bilgilere ve katılım koşullarına www.bumerangodulleri.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.