'En iyi dostum votka'

'En iyi dostum votka'
'En iyi dostum votka'
Gangnam Style şarkısıyla dünyaca üne kavuşan Güney Koreli şarkıcı PSY, içki problemi olduğunu açıkladı.

Gangnam Style şarkısıyla dünyaca üne kavuşan Güney Koreli şarkıcı PSY, içki problemi olduğunu açıkladı. 35 yaşındaki şarkıcı dünyanın her yerinde tanınıyor olmakla baş etmekte zorlandığını da söyledi.

İngiltere ’de yayımlanan The Sunday Times dergisine verdiği röportajda “En iyi dostum votka” diyen PSY, viski ve tekila içmeyi de çok sevdiğini açıkladı ve “Mutluysam içiyorum. Mutsuzsam içiyorum. Yağmur yağdığında içiyorum, güneşli olduğunda içiyorum. Hava sıcak olunca içiyorum, soğuk olunca içiyorum. İçmediğim tek zaman geceden kalma olduğum anlar” dedi.

İçki içmeyi öğrencilik yıllarında alışkanlık haline getirdiğini anlatan şarkıcı, 2001 yılında esrar bulundurmaktan kısa bir süre hapiste yattığını da anlattı. Yaşadığı kötü günlerin kendisini yaratıcılık açısından beslediğini düşünen PSY, “Ben çok pozitif bir insanım. Başıma kötü şeyler geldiğinde, bunun hayatıma büyük mutluluklar getireceği için geröekleştiğini düşünürüm” dedi.

PSY geçtiğimiz yıl Gangnam Style şarkısını 20’den fazla ülkede bin kez seslendirdiğini, bu yoğun tempodan dolayı karısı ve beş yaşındaki ikiz kızlarını nisan ayından beri görmediğini de sözlerine ekledi.