En iyileri seyirci seçecek

En iyileri seyirci seçecek
En iyileri seyirci seçecek
Kristal Fare ödülleri 16 Kasım'da dördüncü kez sahiplerini bulacak. 15 kategoride dağıtılan ödüller halk oylamasıyla belirlenecek.

RADİKAL - Ev sahipliğini haber sitesi Medyafaresi.com’un üstlendiği Kristal Fare ödülleri 16 Kasım'da sahiplerini bulacak. 15 kategoride dağıtılan ödüllerde en iyi televizyon kanalı, en iyi tematik kanal, en iyi ana haber sunucusu, en iyi dizi film, en iyi kadın oyuncu, en iyi erkek oyuncu, en iyi sunucu, en iyi magazin, talk show, spor , yarışma, kadın kuşağı programları, en iyi jüri üyesi, en iyi girişimci ve en iyi sosyal medya fenomeni halkın oylarıyla seçiliyor.
Organizasyonu ve iletişim çalışmaları Banu Ergin PR tarafından koordine edilen tören bu sene 16 Kasım’da Suada Club - Galatasaray Adası’nda gerçekleşecek. İnternet üzerinden yapılan oylamada, ilk hafta 100 binden fazla oy kullanıldı. Kuzu Grup ana sponsorluğundaki gece, Kral TV’nin özel yayınıyla ekranlara gelecek.

İnternet üzerinden yapılan oylamaya http://www.medyafaresi.com/kristalfare adresinden katılmak mümkün.

İŞTE 4. KRİSTAL FARE ÖDÜLLERİNİN ADAYLARI

1- Yılın en iyi televizyon kanalı

KANAL D 
ATV 
FOX 
STAR TV 
SHOW TV 
TV8 
TRT 1

2- En iyi tematik kanal

İz TV
TRT Belgesel 
National Geographic TV 
Planet mutfak 
Discovery 
Turkmax Gurme 
Home&Entertainment

3- En iyi Ana Haber Sunucusu

Fatih Portakal / FOX 
Serdar Cebe / KANAL D 
Nazlı Çelik / STAR 
Jülide Ateş / SHOW 
Cem Öğretir / ATV 
Nevşin Mengü / CNN TÜRK 
Seda Öğretir / NTV 
Ekin Olcayto / Kanaltürk 
Ece Üner / Haberturk

4- En iyi talk show

Burada Laf Çok /CNN TÜRK 
Pelin Çift ile Gündem Ötesi / TRT 
Tarihin Arka Odası / HABERTURK 
Bunu Konuşalım / KANALTÜRK 
Beyaz Show / KANAL D

5- En iyi yarışma programı

Survivor / TV8 
O Ses Türkiye / TV8 
Ütopya / TV8 
Kapışma / Show 
Kazan Kazan / ATV 
Kim Milyoner Olmak İster / ATV 
Ben Bilmem Eşim Bilir / Kanal D 
Piramit / Show 
Saba ile Oyuna Geldik / TV8

6- En iyi jüri üyesi

Demet Akalın / Rising Star 
Gülben Ergen / Rising Star 
Mustafa Sandal / Rising Star 
Fuat Güner / Rising Star 
Ebru Gündeş / O Ses Türkiye 
Hadise / O Ses Türkiye 
Athena Gökhan / O Ses Türkiye 
Mazhar ve Özkan / O Ses Türkiye 
Ivana Sert / İşte Benim Stilim 
Kemal Doğulu / İşte Benim Stilim 
Nur Yerlitaş / İşte Benim Stilim

7- En iyi girişimci

Nevzat Aydın / Yemek Sepeti 
Gamze Cizreli / Big Chefs 
Arda Kutsal / Webrazzi 
Demet Mutlu / Trendyol 
Hakan Baş / Lidyana 
Sidar Şahin / Peak Games 
Kaan Kayabalı / Onedio

8- En iyi spor programı

Maraton / Lig TV 
90+ / NTV Spor 
Stadyum / TRT 
Beyaz Futbol / Beyaz Tv 
Sporvizyon / CNN Türk 
90'a / A Spor 
Sportürk / Habertürk 
Serbest Vuruş / Tvem 
Telegol / 360

9- En iyi Magazin Programı

Star Life / STAR 
Magazin D / KANAL D 
Aramızda Kalmasın / TV8 
İkinci Sayfa / KANALTÜRK 
Söylemezsem Olmaz / BEYAZ TV 
Her Şeyi Konuşalım / TVem 
Cumartesi Sürprizi / SHOW

10- En iyi sunucu

Dilara Gönder 
Burcu Esmersoy 
Öykü Serter 
Gülay Afşar 
Ebru Baki 
Aslı Şafak 
Cansu Canan Özgen 
Özge Uzun 
Simge Fıstıkoğlu

11- En iyi dizi film

Kara Para Aşk / ATV 
Karadayı / ATV 
Güllerin Savaşı / KANAL D 
Kiralık Aşk / STAR 
Kaderimin Yazıldığı Gün / STAR 
Filinta / TRT 
Kurtlar Vadisi Pusu / KANAL D 
Poyraz Karayel / KANAL D 
Paramparça / STAR 
Kırgın Çiçekler / ATV 
Kara Ekmek / ATV 
Kiraz Mevsimi / FOX 
O Hayat Benim / FOX 
Aşk Yeniden / FOX 
Karagül / FOX 
Maral- En güzel hikayem / TV8 
Küçük Gelin / STV 
Yılanların Öcü / Show 
Diriliş Ertuğrul / TRT 
Seksenler / TRT 
Güneşin Kızları / Kanal D 
İlişki Durumu Karışık / Show TV

12- En iyi kadın oyuncu

Bergüzar Korel / Karadayı 
Tuba Büyüküstün / Kara Para Aşk 
Hazal Kaya / Maral 
Nurgül Yeşilçay / Paramparça 
Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel 
Damla Sönmez / Güllerin Savaşı 
Elçin Sangu / Kiralık Aşk 
Özge Özpirinçci / Aşk Yeniden

13- En iyi erkek oyuncu

İlker Kaleli / Poyraz Karayel 
Kenan İmirzalıoğlu / Karadayı 
Buğra Gülsoy / Aşk Yeniden 
Özcan Deniz / Kaderimin Yazıldığı Gün 
Engin Akyürek / Kara Para Aşk 
Engin Altan Düzyatan / Diriliş 
Erkan Petekkaya / Paramparça 
Necati Şaşmaz / Kurtlar Vadisi Pusu 
Aras Bulut İynemli / Maral 
Barış Kılıç / Güllerin Savaşı 
Barış Arduç / Kiralık Aşk

14- En iyi kadın kuşağı programı

Esra Erol'da / ATV 
Zuhal Topal'la / FOX 
Müge Anlı ile tatlı sert / ATV 
Ne çıkarsa bahtına / Flash Tv 
Evleneceksen Gel / STAR 
Ebru Gediz ile Yeni baştan / BEYAZ TV 
Aslı Hünel ile Rengarenk / Kanaltürk 
İşte Benim Stilim / TV8

15- Yılın sosyal medya fenomeni

Ceyhun Yılmaz 
Pucca 
Odun Herif 
Argostroloji 
Ev Seksisi 
Taci Kalkavan 
Yarım Deli